• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 148
   کد: 217776
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳
   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد خبرداد:

   نخستین گام کمیسیون «بانوان و خانواده» در هفته گرامیداشت مقام زن

   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: به عنوان اولین دستور کار کمیسیون «بانوان و خانواده»، پیرامون ویژه برنامه‌های هفته گرامیداشت مقام زن و عناوین کارگروه‌های ذیل کمیسیون، گفت‌وگو صورت می‌پذیرد.
   نخستین گام کمیسیون «بانوان و خانواده» در هفته گرامیداشت مقام زن

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد، فاطمه سلیمی در گفت‌وگویی پیرامون اهداف و اقداماتی که بناست در کمیسیون «بانوان و خانواده» مورد پیگیری قرار گیرد، اظهار کرد: کمیسیون «بانوان و خانواده» برای اولین بار در دوره شوراهای اسلامی شهر مشهد تشکیل شد.
   وی افزود: بر اساس آیین نامه در ذیل این کمیسیون باید تنها پنج کارگروه رسمی تشکیل شود، از همین رو پیرامون مسائل اصلی حوزه بانوان، از اصحاب رسانه و صاحب نظران در حوزه «بانوان و خانواده» دعوت می‌کنیم تا به ما یاری رسانند.
   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: حمایت از انجمن‌ها و تشکل‌هایی که در حوزه بانوان و خانواده فعالیت دارند، دو نگاه کلی و راهبرد اصلی ما در بحث کمیسیون «بانوان و خانواده» است؛ به عنوان اولین دستور کار این کمیسیون، پیرامون ویژه برنامه‌های هفته گرامیداشت مقام زن و عناوین کارگروه‌های ذیل کمیسیون، گفت‌وگو صورت می‌پذیرد.
   سلیمی خاطر نشان کرد: بودجه‌های بسیاری در شهر هزینه می‌شود که در ردیف‌های کلی حمایت از انجمن‌ها، ورزش، ساخت و تجهیز پارک‌ها و غیره است، ولی اگر در بخش‌های مختلف کشور پیرامون حوزه زنان بررسی کنید، درمی‌یابید که در ردیف‌های بودجه برای بانوان، اعتبارات کمی اختصاص پیدا کرده است.
   عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: پیرو مذاکراتی که با شهردار مشهد صورت پذیرفته است، قول مساعد اخذ شده که در سال آتی ردیف بودجه مشخصی برای بانوان داشته باشیم تا بدانیم چند درصد از این بودجه برای برنامه‌های ویژه «بانوان و خانواده» در نظر گرفته می‌شود.

   تعداد بازدید: 148
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1787    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,284
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد