• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 101
   کد: 217744
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   ساخت 6 ایستگاه آتش‌نشانی در حاشیه شهر مشهد مقدس

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: درحال حاضر 14 ایستگاه آتش‌نشانی در حاشیه شهر فعال بوده که براساس برنامه عملیاتی 4 ساله مدیریت شهری، این عدد به 20 ایستگاه افزایش می‌یابد.
   ساخت 6 ایستگاه آتش‌نشانی در حاشیه شهر مشهد مقدس

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، حسن کریمدادی در گفتگویی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های شورای ششم و کمیسیون خدمات شهری در این دوره، ارتقاء سطح ایمنی محلات حاشیه شهر است، اظهارکرد: در این بافت‌ها، مسائل و مشکلات متعددی وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به ریزدانگی، کم‌عرض بودن معابر، ساخت‌وسازهای مغایر با طرح‌ها و اصول شهرسازی و ... اشاره داشت.

   وی افزود: شرایط ساخت‌وسازها از حیث استانداردهای ساختمان در این پهنه‌ها بسیار نگران‌کننده بوده و با وقوع حادثه‌ای غیرمترقبه همچون زلزله، وضعیت نامعلومی پیش روی دستگاه‌های امدادی برای ارائه خدمات است.

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست با بیان اینکه یکی از نکات بسیار مهم در حاشیه شهر، ساخت ایستگاه‌های آتش‌نشانی است، گفت: تاکنون در این پهنه‌ها، 14 ایستگاه احداث شده؛ درحالی‌که مجموع ایستگاه‌های آتش‌‎نشانی سطح شهر، 51 ایستگاه است.

   کریمدادی با اشاره به برنامه عملیاتی شهرداری مشهد در افق 1404، ویژه حوزه خدمات‌شهری، تصریح کرد: در این برنامه، یکی از نکات مورد تاکید کمیسیون خدمات‌شهری، افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی در سطح شهر بوده تا بتوانیم به سطح استاندارد لازم دست یابیم.

   وی افزود: در برنامه یاد شده، ساخت 15 ایستگاه آتش‌نشانی در دستورکار قرار می‌گیرد که از این تعداد، 6 ایستگاه در حاشیه شهر خواهد بود.

   تعداد بازدید: 101
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2113    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,610
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد