• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 378
   کد: 217567
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   ۴۰ درصد تخفیف؛ ویژه پرداخت نقدی مودیان شهرداری در حاشیه شهر

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس از افزایش تخفیف پرداخت نقدی مودیان شهرداری مشهد خبرداد و گفت: این تخفیف براساس بازه زمانی مشخص، بین 22 تا 25 درصد بوده که در حاشیه شهر 40 درصد است.
   ۴۰ درصد تخفیف؛ ویژه پرداخت نقدی مودیان شهرداری در حاشیه شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید طهوریان عسکری با بیان اینکه با توجه به پیش‌رو بودن ایام مبارک دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب، لایحه دوفوریتی «افزایش تخفیف پرداخت نقدی مودیان شهرداری مشهد» در دستورکار جلسه علنی شورای اسلامی شهر قرار گرفت، اظهارکرد: برهمین اساس و با رای اعضای شورای شهر، تسهیلات حمایتی خوبی برای شهروندان درنظر گرفته شد تا برای پرداخت بدهی‌های خود به شهرداری، از تخفیفات قابل توجهی برخوردار شوند.

   وی در ادامه با بیان اینکه رویکرد شاخص و محوری شورای ششم که از ابتدای فعالیت به آن تاکید داشته‌ایم، توجه به حاشیه شهر و تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی این پهنه‌هاست، افزود: در این مصوبه نیز نگاه ویژه‌ای به حاشیه شهر شده و با توجه به لزوم بهره‌مندی اقشار آسیب پذیر از تسهیلات و تخفیفات یاد شده، در مناطق 4 و 5 درآمدی، تخفیف 40 درصدی اعمال می‌شود.

   طهوریان‌عسکری ضمن بیان مشروح این مصوبه، گفت: براساس تصمیم اخیر شورای شهر، به شهرداری مشهدمقدس اجازه داده می‌شود که در راستای تشویق مؤدیان، تسریع و تسهیل در دریافت به موقع مطالبات، از تاریخ 22 دی‌ماه تا 25 بهمن‌ماه، 25 درصد تخفیف روی بدهی شهروندان اعمال نماید.

   وی خاطرنشان کرد: از 26 بهمن‌ماه لغایت 12 اسفندماه نیز تخفیف 22 درصدی را خواهیم داشت تا تمامی بدهی‌های جاری شهروندان و معوقات مربوط به مجوزها یا گواهی‌های ساختمانی و عوارض احداث و توسعه خطوط قطار شهری در بازه زمانی حدودا 2 ماهه مشمول این تسهیلات باشد.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تصویب تخفیف 40 درصدی ویژه مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر را اقدامی بی‌نظیر دانست که با تدبیر ویژه شورای ششم اجرایی می شود و افزود: ساماندهی و ضابطه‌‎مند شدن ساخت‌وسازها در این پهنه‌ها یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری بوده و امیدواریم با این تصمیم، شاهد تشویق شهروندان نسبت به اخذ مجوزهای ساختمانی باشیم. 

   تعداد بازدید: 378
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2045    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,542
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد