• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 45
   کد: 217536
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳

   بیانیه گرامیداشت دومین سالگرد شهادت "سپهبد قاسم سلیمانی"

   شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، دومین سالگرد شهادت جانسوز حاج قاسم سلیمانی و همرزمان مظلومش را خدمت مقام معظم رهبری و امت انقلابی مشهد تسلیت عرض می‌دارد.
   بیانیه گرامیداشت دومین سالگرد شهادت "سپهبد قاسم سلیمانی"

   شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، دومین سالگرد شهادت جانسوز حاج قاسم سلیمانی و همرزمان مظلومش را خدمت مقام معظم رهبری و امت انقلابی مشهد تسلیت عرض می‌دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، شهادت سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی، واقعه‌ای سترگ و جانکاه است که در تاریخ ثبت و هیچگاه فراموش نخواهد شد؛ اتفاقی که سردار سلیمانی را در عرصه ملی و بین‌المللی در جهان اسلام و جبهه مقاومت به پرچم‌دار پرآوازه‌ای بدل کرد تا نامش همیشه بر تارک مبارزه با استکبار و دفاع از مظلومان و حرکت در مسیر حق‌خواهی بدرخشد.
   دوباره موسم حزن‌آلود دی‌ماه فرارسیده و امت حزب‌الله در غم از دست دادن سردار مهربان و دلسوز خود است؛ روزهایی که جبهه مقاومت دو عنصر تاثیرگذار و محبوب مردمی، "سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی" و "ابومهدی المهندس" را از دست داد.
   سردار دل‌ها پس از سال‌ها مجاهدت و ایثارگری برای شکل‌گیری انقلاب پربرکت اسلامی و رشادت در هشت سال جنگ تحمیلی، به‌عنوان چهره‌ای موثر در جبهه مقاومت بین المللی شناخته شد.
   سردار سلیمانی را نماد روشنی از عزت، اخلاص، فتوت، وطن‌پرستی و استکبارستیزی می‌دانیم؛ به همین دلیل است که آزادی‌خواهان عالم، این چهره شجاع را مدافع ملت مظلوم و حافظ آرامش و امنیت آن‌ها می‌دانند.
   از حاج قاسم، به‌عنوان "سردار دل‌ها" یاد می‌کنند و چه لقب زیبا و برازنده‌ای؛ سردار سلیمانی محبوب قلب ستمدیدگان و آزادگان عالم بود. موضوعی مهم که دشمن آن را برنمی‌تابید و سرانجام از روی استیصال و عجز، به طرز بزدلانه‌ای آن "سردار سرافراز" را به شهادت رساند.
   آمریکا و رژیم صهیونیستی گمان کردند که با ترور سردار سلیمانی، پرچم جبهه مقاومت و استکبارستیزی بر زمین خواهد افتاد؛ غافل از آنکه این درخت تنومند و پربار با خون حاج قاسم و دیگر همرزمانش، مستحکم‌تر از قبل خواهد شد و هر قطره خون سردار دل‌ها، در رگ‌ جوانان مؤمن و انقلابی این مرز و بوم جوشیده و رهروان حاج قاسم‌اند.
   شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، دومین سالگرد شهادت جانسوز حاج قاسم سلیمانی و همرزمان مظلومش را خدمت مقام معظم رهبری و امت انقلابی و حزب‌الله تسلیت گفته و آرزوی توفیق و نصرت الهی برای تمامی رهروان آن شهید سرافراز دارد.

   تعداد بازدید: 45
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2021    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,518
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد