• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 74
   کد: 217489
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
   نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد تشریح کرد:

   اعمال نظر کارشناسی در مورد محل تدفین پیکر مطهر شهدا در میدان شهدا

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: براساس تمهیدات زیرساختی و اعمال‌نظرهای کارشناسی، طبقه منفی یک میدان شهدا امکان تدفین شرعی شهدا را داراست.
   اعمال نظر کارشناسی در مورد محل تدفین پیکر مطهر شهدا در میدان شهدا/ تمهیدات زیرساختی برای محل تدفین پیکر مطهر شهدا در میدان شهدا

   به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی در گفتگویی پیرامون تدفین شهدای گمنام در میدان اصلی شهر مشهد اظهارکرد: پیرو هماهنگی‌هایی که برای تشییع و تدفین پیکر مطهر شهدای گمنام در میدان شهدا مشهد انجام شده است، این مراسم روز پنج شنبه همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) صورت می‌پذیرد.

   وی افزود: پس از مراسم تشییع پیکر مطهر شهدا از میدان شهدا به سمت حرم مطهر رضوی، مراسمی در بارگاه منور رضوی برگزار می‌شود و در نهایت پیکر سه شهید گمنام دفاع مقدس جهت تدفین به میدان شهدا منتقل می‌گردد.

   نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با ارائه توضیحاتی پیرامون محل تدفین در میدان شهدا اظهار کرد: با توجه به بررسی‌‌های کارشناسی صورت پذیرفته، محل تدفین پیکر مطهر شهدا در این میدان انتخاب شده است؛ طبقه منفی یک میدان شهدا خالی بوده، از همین رو قسمتی از میدان که زیرساخت لازم برای تدفین شرعی پیکر شهدا دارد را بدین منظور در نظر گرفتیم.

   ناصحی با بیان اینکه جانمایی المان مناسب برای شهدای گرانقدر در این میدان مد نظر است، تاکید کرد: امیدواریم مراسم تشییع و تدفین پیکر شهدای هشت سال دفاع مقدس با استقبال مردم شهید پرور مشهد همراه باشد تا بتوانیم دین خود را به شهدا ادا کنیم.

   تعداد بازدید: 74
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2116    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,613
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد