• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 199
   کد: 217481
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
   رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهدمقدس:

   بسته‌های مختلفی برای جذب خیرین تهیه شده است

   رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر مشهد گفت: بسته های مختلف برای جذب خیرین تهیه شده و آن‌ها را باید صدور پروانه، زمین و.. ترغیب کنیم تا پروژه هایی را جهت کاهش آسیب های اجتماعی با ایجاد اشتغال و حرفه‌آموزی احداث کنند.

   بسته های مختلفی برای جذب خیرین تهیه شده است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حمید ضمیری در حاشیه بازدید اعضای شورای شهر از پروژه مرکز توانمندسازی اجتماعی و اقتصادی سردار شهید سلیمانی، اظهارکرد: در سال‌های گذشته شاهد تشکیل ستاد خیرین شهر یار بوده‌ایم که بسیار ارزشمند است.

   وی افزود: این ستاد وظیفه دارد بستری را برای حضور خیرینی که تمایل دارند در حوزه زیرساخت‌های شهری و آسیب‌های اجتماعی فعالیت کنند، با تخصیص زمین، پروانه رایگان و...فراهم کند.

   ضمیری گفت: شهرداری در برخی موارد زمینی را هبه کرده یا در بخشی دیگر پروانه رایگان صادر می کند تا خیرین بتوانند پروژه‌هایی را در زمینه زیرساخت های شهری مانند، احداث گرمخانه‌ها، بوستان‌ها، معابر و زمینه آسیب‌های اجتماعی اجرا کنند.

   رئیس کمیسیون شهرسازی ومعماری شورای شهر مشهد تصریح کرد: خیرین را باید با صدور پروانه، زمین و.. ترغیب کنیم تا پروژه هایی را جهت کاهش آسیب های اجتماعی با ایجاد اشتغال و حرفه‌آموزی احداث کنند.

   ضمیری افزود: در حوزه زیرساخت‌های شهری بسته‌هایی برای حضور خیرین در قالب بسته‌های خیرساز با ارزش‌های ریالی متفاوت تهیه شده تا خیرین سراسر جهان بتوانند پروژه‌هایی را در مشهد‌الرضا(ع) اجرایی کرده و نامی از خود در این شهر به یادگار بگذارند.

   تعداد بازدید: 199
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2051    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,548
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد