• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 64
   کد: 217443
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

   حضور عاشورایی مردم ایران در حماسه تاریخ ساز 9 دی/ تاریخ پرافتخار ایران از 9 دی تا شهادت سردار دل‌ها

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: مردم ایران در اقصی نقاط ایران توانستند با حضور عاشورایی خود در حماسه 9 دی ماه پاسخی کوبنده به ایادی استکبار دهند.
   حضور عاشورایی مردم ایران در حماسه تاریخ ساز 9 دی/ تاریخ پرافتخار ایران از 9 دی تا شهادت سردار دل‌ها

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، موسی الرضا حاجی بگلو در گفت‌و‌گویی پیرامون حماسه تاریخی 9 دی اظهار کرد: نه دی روز بصیرت و آگاهی و بیعت دوباره مردم ایران با نظام اسلامی ایران بود که بدین واسطه ولایت مداری و ولایت پذیری خود را به اثبات رساندند.

   وی افزود: ماه دی برای ما تاریخ ساز است، در حماسه ۹ دی بیعت مجددی با ولایت، امامت مقام معظم رهبری و نظام انقلاب اسلامی صورت پذیرفت؛ در پاسخ به فتنه‌های عوامل خارجی و برخی عوامل داخلی که برای نظام چیده بودند، مردم در 9 دی ماه به میدان آمدند.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد خاطر نشان کرد: پیش از حماسه 9 دی تحریم‌هایی در حوزه انرژی، مالی و فروش بنزین توسط باراک اوباما رئیس جمهور وقت آمریکا برنامه ریزی شده بود، آن‌ها شرایط را به گونه‌ای طراحی کرده بودند که حوادث را ایجاد و ناامیدی در دل مردم بیندازند.

   حاجی بگلو اذعان کرد: برنامه ریزی آن‌ها دقیق بود و تصور می‌کردند در انقلاب‌های رنگی و مخملی که برای خود شکل داده بودند، کار جمهوری اسلامی تمام است و می‌توانند اتفاق‌هایی را رقم بزنند.

   وی با تاکید بر اینکه با همه توطئه‌ها و برنامه ریزی‌های دشمن و در دست داشتن 160 شبکه تلویزیونی و فضای رسانه‌ای، نتوانستند مردم را ناامید کرده و از انقلاب، مقام معظم رهبری و ولایت پذیری فاصله دهند، گفت: با لطف و عنایت خداوند، مردم ایران در اقصی نقاط ایران توانستند با حضور عاشورایی خود در حماسه 9 دی ماه پاسخی کوبنده به ایادی استکبار دهند.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: هرگونه توطئه‌ای که بخواهد نسبت به جمهوری اسلامی ایران به وجود آید با بصیرت مردم ایران همراه شده و مجددا حماسه‌ای همچون 9 دی پدید می‌آید و پاسخ آن‌ها را در مقابل چشمان جهانیان می‌دهند.

   وی افزود: در سال 88 با هجمه‌‌ها و آتش افروزی‌هایی که علیه نظام ایجاد شده بود، براندازی نرم هدف قرار گرفته و با تحریک مردم درصدد ناامیدی و سقوط نظام بودند، که پاسخ مردم با بصیرت مشتی محکم بر دهانشان بود.

   حاجی بگلو حماسه 9 دی و ماه دی را تاریخ ساز دانست و تصریح کرد: پس از انقلاب اسلامی این دومین پیروزی انقلاب بود که با گذشت دهه‌ها از عمر انقلاب، به واسطه مردم رقم خورد؛ حضور و نقش آفرینی ولایت مداران در خیابان‌ها چیزی جز تجدید عهد و پیمان با رهبری و نظام نبود.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد پیرامون تاریخ سازی دی ماه بیان کرد: در شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، مردم ایران بار دیگر عزت و عظمت خود را به رخ جهانیان کشاندند؛ سردار دل‌ها برای تمام مردم ایران و جهان اسلام عزیز است، حتی در بسیاری از کشورهای دنیا و غیر مسلمان از این شهید به نیکی یاد کرده و برای او اشک ریختند.

   وی با اعلام اینکه راه درست، حقیقت، صداقت و مبارزه در برابر زورگویان دستاورد رشادت‌های حاج قاسم سلیمانی بود، گفت: ایادی استکبار و امریکا سردار سلیمانی را به شهادت رساندند ولی با تمام این‌ها مردم در روز تشییع این شهید بزگورار به خیابان‌ها آمدند و حماسه دیگری رقم زدند.

   حاجی بگلو در پایان اظهار کرد: تاریخ گواهی می‌دهد که مردم برای عزت کشور و افرادی که به نظام و اسلام خدمت می‌کنند، از جان مایه گذاشته، پا به میدان نهاده‌اند؛ مردم ولایت مدار ایران در مقابل افرادی که تصور می‌کردند این نظام با خواسته‌های آن‌ها همراه نیست و می‌توانند مردم را ناامیدکنند، ایستادند چرا که مردم پاسدار خون شهدا هستند.

   تعداد بازدید: 64
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2169    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,666
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد