• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 40
   کد: 217428
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
   یادداشت مجید طهوریان عسکری به بهانه «9 دی‌ماه»

   برای انقلاب باید مجاهد بود، استراحت بعد از شهادت...

   مجید طهوریان عسکری، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به مناسبت فرارسیدن «9 دی‌ماه» پیامی منتشر کرد.
   برای انقلاب باید مجاهد بود، استراحت بعد از شهادت

   9دی، نماد فدا شدن عاشقان ولایت و حمایت از روزی تاریخی و برگ زرینی در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که مردم در دفاع از عمود خیمه انقلاب به پاخاستند و فتنه‌گران را محکوم کردند.

   انقلاب ما، مجاهد میخواهد و جوانان متولد شده پس از پیروزی انقلاب اسلامی و دهه پنجاه، امروز مجاهدان خستگی‌ناپذیر تمدن بزرگ آینده این سرزمین کهن برای خدمت به انقلاب، آرمان‌هایش و مردم شریف هستند.

   دشمنان این سرزمین با اصل انقلاب مردمی و الهی آن مخالفند و از هر طریقی برای ضربه زدن به انقلاب استفاده می‌کنند تا حماسه‌های بزرگی همچون حماسه‌ی ۹ دی به فراموشی سپرده شود.

   این روز تاریخی و مردمی، یادآور همان مجاهد نسل انقلابی و جان فدایی های رهبری است و نماد لبیگ گفتن به فرمان رهبر معظم انقلاب در پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی است.

   شهدای دوران انقلاب و دفاع مقدس نمونه های بسیار خوبی از مجاهدانی هستند که استراحت‌شان را به بعد از شهادت‌شان موکول کردند و برای حفظ ولایت و حرمت و پرچمداری ولایت جانشان را بر کف دست گرفتن تا ندای « أَیْنَ الطّالِبُ بِدَمِ الْمَقْتُولِ بِکَرْبَلاءَ» را در عمل با شهادتشان متجلی کنند.

   تاریخ گواهی، خواهد داد که حماسه خروشان ۹دی، یکی از باشکوه‌ترین صحنه‌های غیرت دینی و بصیرت عاشورایی مردم آگاه و زمان شناس ایران اسلامی در دفاع از ساحت مقدس سیدالشهداء(ع)، عزاداران حسینی، نظام اسلامی و ولایت فقیه در مقابل اصحاب فتنه و هتاکان به حریم خاندان عصمت و طهارت(ع) است و اصل ولایت فقیه برای همیشه در تاریخ این سرزمین جاودان خواهد ماند.

   تعداد بازدید: 40
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2144    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,641
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد