• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 154
   کد: 217411
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸
   نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد:

   حذف دو بند از تبصره بودجه ۱۴۰۱/ رایزنی برای عدم کاهش بودجه شهرداری‌ها

   نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: با حمایت اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و رایزنی‌های انجام شده، دو بند از تبصره‌های بودجه ۱۴۰۱ که موجب کاهش بودجه شهرداری‌ها و تخصیص بودجه توسط وزارت کشور می‌گردید، حذف شد.
   حذف دو بند از تبصره بودجه ۱۴۰۱/ رایزنی برای عدم کاهش بودجه شهرداری‌ها

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسین علوی مقدم پیرامون نشستی که روز گذشته در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برگزار شده بود، اظهار کرد: آنچه که در ششمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد و مدیریت شهری از ابتدای حضورمان پیگیری می‌کردیم، ارتقا جایگاه شهرداری‌ها و دریافت بودجه ملی برای این کلان شهر مذهبی، به عنوان پایتخت دل‌ها بود.
   وی با اعلام اینکه به دلیل وجود مضجع منور رضوی در مشهد، سالانه شاهد حضور میلیون‌ها زائر و بیش از سه میلیون مجاور در این شهر هستیم، افزود: ارائه خدمات به مردم از سوی مدیریت شهری، شهرداری و شورای شهر مشهد در سطح ملی و فراملی است، از همین رو با توجه به این خدمات، باید نگاه ملی، کلی و بلند مدت با همکاری تمامی دستگاه‌ها نسبت به خدمات ارائه شده وجود داشته باشد.
   نایب رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: یکی از موارد مورد نیاز افزایش بودجه شهرداری‌ها، تخصیص بودجه توسط وزارت کشور، اختصاص ردیف بودجه زیارت و بودجه ملی برای مشهد است.
   علوی مقدم با اعلام اینکه روز گذشته به همراه شهردار مشهد در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی حضور یافتیم، بیان کرد: با حمایت اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و رایزنی‌های انجام شده در این نشست که پیشتر نیز پیگیری پیرامون آن صورت پذیرفته بود، دو بند از تبصره‌های بودجه ۱۴۰۱ که موجب کاهش بودجه شهرداری‌ها و تخصیص بودجه توسط وزارت کشور می‌گردید، حذف شد.
   وی پیرامون دستاوردهای این نشست خاطر نشان کرد: اهداف و سیاست‌های جدید در ارتباط با ارتقای مدیریت شهری و خودکفایی شهرداری‌ها، باعث افزایش سرعت روند ارائه خدمات به مردم از سوی شهرداری‌ها می‌شود.
   عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: محمدرضا رضایی، رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جلسه کارشناسی به صورت خاص از شهرداری‌ها حمایت کرد که شایسته تقدیر است.
   علوی مقدم اذعان کرد: امیدواریم این موضوع در کمیسیون تلفیق تایید شده و در صحن علنی مجلس نیز با رای نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد، چرا که ارائه خدمات شهرداری‌ها به مردم، در راستای کاهش مشکلات و معضلات شهری و رفاه بیشتر آن‌ها بوده که مورد تاکید مقام معظم رهبری است.
   وی ادامه داد: تمام تلاش ما در شورای اسلامی شهر مشهد و مدیریت شهری ارتقا سطح خدمات و بهبود زندگی مردم متناسب با شأن و منزلت شهر امام مهربانی‌ها حضرت رضا(ع) است؛ با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب و طبق تاکید رهبری، با اعتماد به جوانان و میدان دادن به آن‌ها توانسته‌ایم در توسعه و پیشرفت ایران اسلامی نقش تاثیرگذاری ایفا نماییم. 

   تعداد بازدید: 154
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2041    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,538
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد