• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 303
   کد: 217395
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   پیگیری جدی شورای شهر برای احداث «میدان بار مرکزی مشهد»

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شهرداری درحال حاضر هیچ نظارتی روی میادین بار فعال سطح شهر ندارد و درصدد هستیم تا میدان بار مرکزی مشهد در نزدیکترین نقطه به فرودگاه و ایستگاه راه‌آهن و برخوردار از دسترسی برونشهری و درونشهری، احداث شود.
   پیگیری جدی شورای شهر برای احداث «میدان بار مرکزی مشهد»

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن کریمدادی در گفتگویی با اشاره به نشست اخیر رئیس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهدمقدس با روسای ادوار شورا، اظهارکرد: این جلسه فرصت بسیار خوبی برای انتقال تجربیات و طرح اهداف و برنامه‌هایی بود که هرکدام از روسا در زمان ریاست خود پیگیر بودند ولی به دلایل مختلف به نتیجه نرسیده است.

   وی با بیان اینکه در این جلسه به طرح پروژه‌های پیش‌ران در حوزه خدمات‌شهری پرداخته، گفت: در این دوره به دنبال اجرای کارهای ماندگار و زیرساختی همچون ایجاد میدان بار مرکزی، تفکیک زباله از مبداء، هوشمندسازی و ایجاد پارکی در حاشیه شهر برای افزایش ماندگاری زائر هستیم.

   کریمدادی در تشریح ویژگی‌های این پروژه افزود: پارک یاد شده، دارای آب‌وهوایی استوایی، سرپوشیده و برخوردار از تمام امکانات مختلف و انواع گل‌وگیاه خواهد بود؛ درحال حاضر وارد فاز مطالعاتی جانمایی هستیم.

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس درخصوص میدان بار مرکزی مشهد هم تصریح کرد: این میدان بار باید در نزدیکترین نقطه به فرودگاه و ایستگاه راه‌آهن و برخوردار از دسترسی برونشهری و درونشهری باشد.

   کریمدادی با بیان اینکه این میدان بار می‌تواند در تراز ملی و بین‌المللی باشد، گفت: شهرداری مشهد درحال حاضر هیچ نظارتی روی میادین بار فعال سطح شهر ندارد؛ میدان بار مدنظر شهرداری در تعامل با کسبه احداث می‌شود تا شاهد استقبال آنها باشیم.

   وی در ادامه با بیان اینکه احداث فضای ورزشی ویژه بانوان یکی از وعده‌هایی است که در زمان انتخابات به مردم مطرح کردیم، افزود: برهمین اساس، بنا شده 15 پارک از پارک‌های بزرگ‌مقیاس سطح شهر، مجهز به فضای ویژه بانوان شود؛ نمونه این نگاه را در پارک کوهسنگی داریم که مطالعات فاز یک آن تمام شده و وارد فاز دو می‌شویم.

   تعداد بازدید: 303
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1965    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,462
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد