• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 135
   کد: 217291
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   تعدیل نیرو در سازمان فرهنگی شهرداری مشهد صحت ندارد

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: اخیرا شنیده شده که در سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری، نیروها درحال تعدیل شدن هستند که این خبر صحت ندارد.
   تعدیل نیرو در سازمان فرهنگی شهرداری مشهد صحت ندارد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حجت الاسلام حسن منصوریان در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد در واکنش به هجمه‌های صورت گرفته پیرامون تعدیل نیرو در سازمان فرهنگی شهرداری مشهد، اظهارکرد: اعلام شده که تعدیل نیرو در سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری به دستور بنده است که هم این مسئله و هم اساس خبر تعدیل نیرو کاملا اشتباه است.

   وی افزود: هیچ تعدیل نیرویی در سازمان فرهنگی شهرداری نداشتیم، آنچه اتفاق افتاده بحث اتمام قراردادهای سالانه است و هر نیرو سالانه با علم به اینکه قرارداد براساس رضایت از کار و منابع شهرداری، ممکن است تمدید و یا این اقدام انجام نشود به فعالیت ادامه می‌دهد.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد با اعلام اینکه نیروها با علم به این موضوع وارد کار در شهرداری شدند،‌ گفت: اعلام شده است که لیستی از کمیسیون فرهنگی و اجتماعی خارج شده و بر آن اساس نیروها تعدیل می‌شوند، این در عین حالی است که شورای اسلامی شهر مشهد، کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و اعضای شورای شهر مشهد به هیچ وجه ورود به عزل و نصب نکرده و تعدیل نیرو نیز اشتباه است و تعداد محدودی از قراردادها تمدید نشده است.

   حجت الاسلام منصوریان بیان کرد: سازمان فرهنگی و اجتماعی خودش نیرو جذب می‌کند و خود باید در این زمینه پاسخگو باشد و وارد کردن هجمه به شورای شهر از این نظر منطقی نیست و شورا در این زمینه مظلوم واقع شده است.

    

   تعداد بازدید: 135
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1926    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,423
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد