• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 117
   کد: 217260
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   دسترسی‌های شهر برای مواقع بحرانی، محدود است

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: در شرایط بحرانی، یکی از موضوعات بسیار مهم، تامین دسترسی‌های شهر است؛ مشهد، شهری با دسترسی‌های محدود بوده و باید تدابیر لازم برای تقویت دسترسی‌های شهر اندیشیده شود.
   دسترسی‌های شهر برای مواقع بحرانی، محدود است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ایمان فرهمندی در مراسم مانور عملیات زمستانه شهرداری مشهد که با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهری برگزار شد، اظهارکرد: یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین وظایف مدیریت شهری، آماده نگهداشتن شهر به منظور ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی است.

   وی با بیان اینکه این خدمات که تحت هر شرایطی، در وضعیت عادی با کیفیت قابل قبول ارائه می‌شوند، گفت: آنچه مهم بوده، استمرار خدمات و حفظ کیفیت آنها در شرایط بحرانی اعم از وضعیت‌های ویژه جوی، اجتماعی و مناسبت‌ها است.

   فرهمندی افزود: براساس پیش‌بینی‌ها، امسال برخلاف سال‌های گذشته، شاهد افزایش بارندگی‌ها خواهیم بود؛ بی‌شک با آمادگی که در شهرداری می‌بینیم، مشکلی در اداره شهر و استمرار ارائه خدمات در شرایط بحرانی و خاص نخواهیم داشت.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه حفظ کیفیت و سطح ارائه خدمات در ایام نوروز که شاهد حضور میلیونی زائران در مشهدالرضا(ع) هستیم هم موضوع بسیار مهم و حائز اهمیتی است، تصریح کرد: مجموعه این خدمات کمک می‌کند که شهری فعال، کارآمد و آماده خدمت‌رسانی داشته باشیم.

   فرهمندی با تاکید بر لزوم افزایش تاب‌آوری شهری، گفت: در شرایط بحرانی و خاص، یکی از موضوعات بسیار مهم، تامین دسترسی‌های شهر است؛ مشهد، شهری با دسترسی‌های محدود بوده و باید تدابیر لازم برای تقویت دسترسی‌های شهر و ارتقاء ارتباطات شمالی-جنوبی داشته باشیم.

   وی افزود: در بحث ارتباطات شرقی-غربی نیز ارتباطاتی وجود دارد ولی محدود بوده و در شرایط بحرانی ممکن است که کارآمدی لازم را نداشته باشند.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‎‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تصریح کرد: این محدودیت‌ها، ضعف‌های اساسی است که در ساختار شهری وجود دارد و باید برای بلندمدت برطرف شود؛ امیدواریم شهردار این مشکلات را در بازه زمانی قابل قبولی حل و فصل نماید.

   تعداد بازدید: 117
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1756    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,253
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد