• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 105
   کد: 217154
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   باغ‌موزه دفاع‌مقدس به پروژه‌ای ملی تبدیل می‌شود

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: خراسان علیرغم فاصله‌ای که به لحاظ جغرافیایی با جبهه‌های جنگ داشت، شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کرده و لذا شایسته‌ است که باغ‌موزه مشهدمقدس، باغ‌موزه‌ای ملی و در خور شان و جایگاه مشهدالرضا(ع) باشد.
   باغ‌موزه دفاع‌مقدس به پروژه‌ای ملی تبدیل می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو در گفتگویی با اشاره به نشست اخیر رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با سردار کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و همچنین سردار یوسفعلی‌زاده، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خراسان رضوی، اظهارکرد: تمامی افراد جامعه باید در برابر حفظ ارزش‌های شهدا و ایثارگران احساس مسئولیت داشته باشند چرا که امروز هر چه داریم را مدیون و مرهون این عزیزان می‌دانیم.

   وی با بیان اینکه بنیاد حفظ آثار، نقش بسیار پررنگی در ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و جهاد دارد، گفت: یکی از مخاطبان اصلی این نگاه و رویکرد، نسل جوان است؛ امروز آشنایی نسل جوان با فرهنگ شهید و شهادت یکی از وظایف مهم مسئولان است.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس افزود: یکی از محورهای جلسه مذکور، تبدیل شدن باغ‌موزه دفاع مقدس مشهد به باغ‌موزه‌ای ملی است؛ دلاورمردان بسیاری از خراسان بزرگ برای اعتلاء نام ایران و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی جان‌فشانی کرده‌اند.

   حاجی‌بگلو خاطرنشان کرد: خراسان، شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب کرده و شایسته‌ است که باغ‌موزه مشهدمقدس، باغ‌موزه‌ای ملی و در خور شان و جایگاه مشهدالرضا(ع) باشد.

   وی از همراهی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور برای تحقق این مهم خبرداد و گفت: شورای ششم و مدیریت شهری در این دوره، حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را رسالت و وظیفه خود می‌داند و هرگونه تعامل و همراهی را در این مسیر خواهد داشت.

   حاجی‌‎بگلو افزود: جلسات مشترک با مدیران حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ادامه خواهد داشت و امیدواریم هرچه زودتر این باغ‌موزه تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

   تعداد بازدید: 105
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1900    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,397
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد