• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 118
   کد: 217144
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   خادمان حمل‌ونقل؛ ایثارگرانه پای کار خدمت به مردم

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: فعالان عرصه حمل‌ونقل، تلاشگرانی هستند که مجاهدانه در عرصه خدمت به مردم، به‌ویژه در شرایط سخت ناشی از کرونا نقش‌آفرینی کردند و همچون کادر درمان، مدیون آنها هستیم.
    خادمان حمل‌ونقل؛ ایثارگرانه پای کار خدمت به مردم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ایمان فرهمندی در همایش تجلیل از خانواده شهداء، جانباختگان کرونا و منتخبان حوزه معاونت عمران، حمل‎‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حوزه حمل‌ونقل و عزیزانی که در راه خدمت شبانه‌روزی به مردم در شهر امام‌رضا(ع) جان خود را از دست دادند، اظهارکرد: 26 آذرماه، روزی است که رانندگان، به عنوان یکی از اقشار جامعه به ندای امام‌خمینی(ره) لبیک گفتند و با دست پرتوان خود گرهی از مسائل و مشکلات کشور را گشودند.

   وی افزود: گشایشی که در آن زمان به دست این عزیزان انجام شد، از عهده هیچ قشر دیگری جز رانندگان برنمی‌آمد و با این اقدام خود در تاریخ ماندگار شدند.
   فرهمندی در ادامه با اشاره به اوایل شیوع ویروس کرونا در کشور و مشهدمقدس، گفت: در شرایطی که کشور با موج سهمگین شیوع این ویروس منحوس مواجه شده بود، همکاران حوزه حمل‌ونقل، جان بر کف و ایثارگرانه، ساعتی از خدمت به مردم دست نکشیدند.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌‎ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تصریح کرد: اگر امروز به خروجی و ماحصل کار نیروهای خدوم عرصه بهداشت و درمان افتخار می‌کنیم، باید بدانیم که فعالان حوزه حمل‌ونقل هم در اجر معنوی این خدمت خالصانه به مردم، شریک هستند.

   فرهمندی با بیان اینکه جانباختگان ناشی از کرونا که در حوزه حمل‌ونقل مشغول خدمت به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی بودند، اجری کمتر از شهادت ندارند، گفت: بی‌شک این سفر شهادت‌گونه آنها دارای اجر و پاداشی الهی است و در محضر خداوند متعال ماجور هستند.

   وی با اشاره به نقش‌آفرینی پررنگ مدیریت شهری مشهد از زمان شیوع ویروس کرونا در مشهدمقدس، افزود: شهرداری پیوسته سعی کرده رسالت خود را در جهت حفظ و صیانت از سلامت همکاران و زائران و مجاوران رضوی به خوبی انجام دهد؛ از جمله این اقدامات می‌توان به جداسازی کابین اتوبوسرانان و تاکسیرانان، دو مرحله واکسیناسیون کرونا، حذف دریافت نقدی در ناوگان اتوبوسرانی، عدم کاهش سرویس‌دهی و حتی افزایش آن به منظور ارائه خدماتی بهتر، مطلوبتر و ایمن‌تر به شهروندان اشاره کرد.

   قدردان زحمات و تلاش‌های فعالان عرصه حمل‌ونقل هستیم

   حسن کریمدادی، رئیس کمیسیون ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهدمقدس هم با تقدیر و گرامیداشت یاد همکاران شهرداری مشهد در حوزه حمل‌ونقل که به خاطر ویروس کرونا جان خود را از دست دادند، اظهارکرد: امنیت و آرامش امروز کشور، مدیون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان، آزادگان و جانبازانی است که مردانه در مقابل دشمن ایستادند و از ایران اسلامی دفاع کردند.

   وی فعالان حوزه حمل‌ونقل، به‌ویژه اتوبوسرانان، تاکسیرانان، راهبران مترو و ... را اقشاری زحمتکش و تاثیرگذار در شهر دانست و گفت: بی‌شک قدردان این زحمات و تلاش‌ها هستیم؛ خدمت به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی توفیق بسیار والایی است که روزی این عزیزان شده است.
    

   تعداد بازدید: 118
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2133    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,630
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد