• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 99
   کد: 217141
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵
   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در بازدید از مرکز نگهداری معتادان متجاهر حسن‌آباد:

   ‌ساماندهی معتادان متجاهر نیازمند عزم جهادی است

   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: ساماندهی معتادان متجاهر را نیازمند عزم جهادی است و متاسفانه در این بحث شاهد پاس‌کاری بین ادارات مختلف هستیم.
   ‌ساماندهی معتادان متجاهر نیازمند عزم جهادی است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، غلامحسین صاحبی در حاشیه بازدید از مرکز نگهداری معتادان متجاهر حسن‌آباد با بیان اینکه درحال حاضر ظرفیت 500 نفره این مرکز تقریبا پر شده، اظهارکرد: علاوه بر نگهداری از معتادان، خدمات مختلف روان‌شناسی، درمانی و ... نیز به آن‌ها ارائه می‌شود.

   وی افزود: مسئولان و دستگاه‌های متولی ساماندهی معتادان متجاهر و مدیریت شهری باید دست به دست یکدیگر بدهند و حداقل 2 تا 3 هزار نفر از معتادان سطح شهر را ساماندهی کنیم؛ در مجموعه حسن‌آباد، فضا و ظرفیت خوبی داریم که باید تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

   صاحبی گفت: امیدواریم با این اقدام بتوان سالن‌های ورزشی که به ساماندهی معتادان متجاهر اختصاص یافته را تخلیه کرد و در اختیار عموم شهروندان قرار داد.

   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه عملکرد و ورود دستگاه‌های ذی‌‍ربط به موضوع ساماندهی معتادان متجاهر بسیار ضعیف بوده چراکه جمع‌آوری 3 تا 4 هزار معتاد متجاهر در کلانشهر مشهدمقدس کار سختی نیست، افزود: این ساماندهی، عزم و اراده مدیران و مسئولان را می‌طلبد ولی متاسفانه تجربه حضور در 3 دوره شورای شهر مشهد نشان داده که هیچ دستگاهی، جز شهرداری، دغدغه رسیدگی به این آسیب اجتماعی را ندارد.

   صاحبی ساماندهی معتادان متجاهر را نیازمند عزم جهادی دانست و گفت: متاسفانه در این بحث شاهد پاس‌کاری بین ادارات مختلف هستیم؛ اگر مسئولان نمی‌توانند به این موضوع ورود کنند، فراخوان بزنند تا مردم و خیرین پای کار بیایند.

   تعداد بازدید: 99
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1916    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,413
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد