• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 135
   کد: 217062
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   مردم؛ متضرر اصلی فقدان مدیریت یکپارچه شهری

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: مردم در مطالبه‌گری خواسته‌ها و نیازهای خود از نهادهای متولی امر دچار سردرگمی هستند و نمی‌دانند این مسائل را از چه طریقی دنبال کنند که بیانگر فقدان مدیریت واحد و یکپارچه شهری است.
   مردم؛ متضرر اصلی فقدان مدیریت یکپارچه شهری

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی با بیان اینکه یکی از خلاء‌های مدیریتی کشور، نبود مدیریت یکپارچه شهری است، اظهارکرد: این موضوع را در جلسه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استاندار خراسان رضوی مطرح کرده و مورد تاکید قرار دادیم.

   وی با اشاره به نشست‌های مردمی مختلفی که اعضای شورای شهر در محلات و مناطق مختلف تاکنون برگزار کرده‌اند، گفت: در این جلسات مطالبات مختلفی از سوی شهروندان مطرح می‌شود که متولی خیلی از آنها شهرداری نیست.

   سلیمی افزود: مردم در مطالبه‌گری خواسته‌ها و نیازهای خود از نهادهای متولی امر دچار سردرگمی هستند و نمی‌دانند این مسائل خود را از چه طریقی دنبال کنند.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد: عمده شهروندان گمان می‌کنند که شهرداری متولی و مسئول پاسخگویی به تمام نیازهای آنهاست؛ درصورتیکه اینگونه نیست و دستگاه‌های دیگر مسئول هستند؛ همین عدم مدیریت یکپارچه سبب شده تا نتوانیم به تمامی شهروندان پاسخگویی مناسب داشته باشیم.

   سلیمی گفت: همین نبود مدیریت واحد موجب موازی‌کاری و اتلاف و هدررفت وقت و منابع می‌شود و نمی‌توان اولویت‌بندی و تقدم و تاخر پروژه‌ها را در دستورکار داشت.

   تعداد بازدید: 135
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1800    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,297
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد