• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 132
   کد: 217051
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   مشروح مصوبات شانزدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به تشریح مصوبات شانزدهمین جلسه علنی شورای شهر پرداخت.
   مشروح مصوبات شانزدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو، در پایان شانزدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد به تشریح مصوبات این جلسه پرداخت و اظهارکرد: در ابتدای این جلسه، لایحه نامگذاری معابر فرعی به نام شهدای گرانقدر در دستورکار قرار گرفت.

   وی افزود: براساس مصوبه امروز، معبر فرعی شهید منتظری 11 با حفظ شماره به نام «شهید نقی صنایع‌پرکار»، معبر فرعی توس 5/93 با حفظ شماره به نام «شهید غلام‌رضا طالبان نقندر» و شهید چراغچی 4 با حفظ شماره به نام «شهید محمدعلی طالبان‌نقندر» نامگذاری شد.

   حاجی‌بگلو خاطرنشان کرد: در ادامه هم طرح الزام شهرداری مشهد به رعایت اصول معماری اسلامی-ایرانی در نما و منظر شهری بررسی و به تصویب رسید.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: براساس این مصوبه، شهرداری مشهدمقدس موظف است اصول و ضوابط معماری اسلامی-ایرانی را در کلیه پروژه‌های شهرداری، به‌ویژه پروژه‌های بزرگ‌مقیاس، پروژه‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری، ساختمان‌های عمومی و ... را رعایت نماید.

   حاجی‌بگلو افزود: از تاریخ لازم‎‌الاجراء شدن این مصوبه، ارائه ضوابط سیما و منظر و معماری اسلامی-ایرانی را در بندهای شرح خدمات تمامی طرح‌های مطالعاتی موضعی و موضوعی باید لحاظ شود.

   وی خاطرنشان کرد: لایحه تقسیط بدهی شهروندان به شهرداری هم با توجه به اینکه برخی از قوانین و مقررات با یکدیگر همخوانی نداشت، برای بررسی بیشتر به کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی ارجاع داده شد تا مجدد در صحن علنی مطرح شود.

   تعداد بازدید: 132
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2019    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,516
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد