• سه شنبه،27 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 840
   کد: 217036
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   پروژه‌های زودبازده محلات کم‌برخوردار طی 2 سال اجرایی می‌شود

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: 800 میلیاردتومان اعتبار در قالب پروژه‌های زودبازده در محلات کم‌برخوردار و هدف بازآفرینی به تصویب رسیده که بخشی از این اعتبار امسال و بخشی دیگر سال آینده تخصیص می‌یابد.
   پروژه‌های زودبازده محلات کم‌برخوردار طی 2 سال اجرایی می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی در نشست صمیمی با اهالی محله پورسینا با بیان اینکه تاکنون نشست‌ها و بازدیدهای مختلفی از سطح منطقه 6 و شهرک‌های شهید رجایی و باهنر داشته‌ایم، اظهارکرد: گزارش درخواست‌ها و نیازهای این محلات به شهردار مشهد داده شده تا مورد پیگیری قرار گیرد.

   وی با اشاره به پروژه‌های زودبازده و پیشران توسعه در محلات کم‌برخوردار و هدف بازآفرینی، گفت: پروژه‌های این منطقه و محله پورسینا شناسایی شده که از جمله آنها‌ می‌توان به مجتمع چندمنظوره فرهنگی و ورزشی، مرمت جدول و جوی‌های آب، ترمیم و روکش آسفالت معابر، بهسازی پارک محلی پورسینا، بازپیرایی پارک آلاله، پیش‌بینی بسته پروژه‌های فرهنگی و اشتغال‌آفرینی برای بانوان و ... اشاره داشت.

   سلیمی در ادامه از شهروندانی که به طرح مسائل و دغدغه‌های خود پرداخته بودند خواست تا همزمان با طرح مشکلات، یک نفر را به‌عنوان «پیگیر کننده» کار داشته باشند تا بتوان زودتر و بهتر به خروجی دست یافت.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه مردم و مدیریت شهری باید در کنار هم به پیشبرد امور بپردازند، تصریح کرد: متاسفانه شهرداری از لحاظ مالی با مشکل روبروست؛ 10 ماه است که پیمانکاران دریافتی نداشته‌اند پس باید اولویت را به ادای دین و بدهی خود اختصاص دهیم.

   سلیمی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مردم حاشیه شهر، کمبود سرانه فضای سبز و فضاهای تفریحی است، گفت: براساس همین دغدغه‌مندی در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر از معاونت مربوطه خواستیم که رویکرد و نگاه خود را از ایجاد پارک‌های بزرگ‌مقیاس به ایجاد پارک‌های محلی تغییر دهد تا در هر محله فضایی برای سرگرمی و شادی و نشاط شهروندان وجود داشته باشد.

   وی همچنین با اشاره به 800 میلیاردتومان، اعتبار مصوب برای پروژه‌های زودبازده، اظهارکرد: بخشی از این اعتبار امسال و بخشی دیگر سال آینده تخصیص می‌یابد.

   تعداد بازدید: 840
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1841    بازدید کنندگان دیروز: 3476    کل بازدید ها : 7,641,338
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد