• شنبه،31 اردیبهشت 1401
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 78
   کد: 216892
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳
    در نشست سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد با پیمانکاران:

   رویکرد گفتمانی شورای ششم با پیمانکاران؛ «گلایه» از پیمانکار، «تذکر و برخورد با ما

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: رویکرد گفتمانی شورای ششم با پیمانکاران، این گونه است؛ گلایه از پیمانکار و «تذکر و برخورد با ما.
   رویکرد گفتمانی شورای ششم با پیمانکاران؛ «گلایه» از پیمانکار، «تذکر و برخورد با ما

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، معی از پیمانکاران شهرداری مشهد جهت ارائه گزارش عملکرد خود و نکات و دغدغه‌ها نشستی با موسی الرضا حاجی بگلو، سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد برگزار کردند.

   پیمانکاران در این نشست با اعلام گلایه از برخی رویه‌های اداری و رسیدگی به صورت وضعیت‌ها در مدیریت شهری، ادعا کردند بروکراسی اداری در برخی مواقع موجب شده شهر را گران‌تر اداره کنیم.
    
   در ادامه این نشست حاجی بگلو، سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: امروز پیرو درخواست تعدادی از پیمانکاران راجع به مطالب و مواردی که با شهرداری مرتبط است، گفت‌وگو کردیم.
    
   وی افزود: در گذشته نیز با پیرامون مشکلات مکاتباتی با بنده صورت پذیرفته بود که در نتیجه آن امروز نشستی با تعدادی از پیمانکاران فعال شهرداری مشهد برگزار شد. 
    
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد نشست را خوب و تعاملی ارزیابی کرد و گفت: این نشست بر مبنای تعامل و پیگیری مطالب پیمانکاران از حوزه مدیریت شهری برپا شد؛ پیمانکاران اعضای شورای شهر را نمایندگان خود می‌دانند، آن‌ها مطالبی دارند که کمتر گوش شنوا داشته است.
    
   حاجی بگلو با اعلام اینکه یکی از نکات اصلی و مهم ما در حوزه مدیریت شهری دوره ششم این است که مردمی باشیم، عنوان کرد: شورای ششم گفتمان را تغییر داده و استراتژیک ما با ادوار گذشته متفاوت شده است؛ تا دیروز مردم به دنبال مسئولین بودند ولی امروز ما همچون آیت الله رئیسی، رئیس جمهور ایران به دنبال مردم می‌رویم تا مسائل آن‌ها را پیگیری و رفع نماییم.
    
   وی اذعان کرد: این رویه در شورای ششم تسریع پیدا کرده و بر اساس همین گفتمان با تعدادی از پیمانکاران گفت‌و‌گو کردیم؛ در این نشست مطالب و موضعاتی توسط پیمانکاران نسبت به بعضی حوزه‌های مدیریت شهری که با آن مواجه‌اند، مطرح شد؛ موارد اعلام شده با تعامل و هم فکری بیشتر قابلیت انجام دارد.
    
   حاجی بگلو با اعلام این نکته که نشست امروز پیرامون پیگیری مطالبات پیمانکاران نبود، اظهار کرد: پیمانکاران از مجموعه‌ای که با آن برخورد و تعامل دارند، گلایه‌مند‌ هستند؛ آن‌ها از نحوه بررسی مطالب آن‌ها و در برخی موارد برخورد ناشایست با پیمانکاران گلایه داشتند، از همین رو ما به این مسئله ورود پیدا کرده و به مجموعه مرتبط تذکر دادیم تا عملکرد و نگاه خود را تغییر دهد.
    
   وی در پایان تصریح کرد: مردمی بودن شورای ششم برای ما ملاک است، اجازه نمی‌دهیم مدیری در سطح شهر و حوزه مدیریت شهری با پیمانکاران برخورد ناشایستی داشته باشد، در این صورت با آن‌ها برخورد می‌کنیم.
   تعداد بازدید: 78
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 461    بازدید کنندگان دیروز: 11743    کل بازدید ها : 7,672,979
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد