• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 39
   کد: 216812
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰
   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خبر داد؛

   تقویت هویت ورزشی در پارک ملت و بوستان‌‎های سطح شهر

   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: عموم ورزشکاران و شهروندان مشهدی تعلق خاطر خاصی نسبت به پارک ملت دارند؛ از این پارک و دیگر بوستان‌های سطح شهر می‌توان به‌عنوان یک فضای هویتی در حوزه ورزش بهره گرفت.
   تقویت هویت ورزشی در پارک ملت و بوستان‌‎های سطح شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدحسین علوی‌مقدم با بیان اینکه پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر، فرصتی ارزشمند در برای مسائل فرهنگی و اجتماعی است، اظهارکرد: یکی از برنامه‌های مورد تاکید شورای ششم و کمیسیون ورزش و جوانان، قرار گرفتن ورزش در کنار اقدامات اجتماعی در پارک‌هاست؛ به‌ویژه پارک‌هایی چون پارک ملت و دیگر پارک‌های بزرگ‌‎مقیاس شهری.

   وی بیان اینکه پارک ملت، شناسنامه ورزش شهر مشهد است، ادامه داد: بسیاری از ورزشکاران و شهروندان مشهدی از قدیم‌الایام در این پارک به انجام ورزش می‌پردازند و بی‌شک جزو پرطرفدارترین پارک‌های شهر ماست.

   وی با اشاره به حضور گروه‌های مختلف مردمی و همچنین هیات‌های ورزشی مختلف برای استفاده از زیرساخت‌ها و امکانات پارک ملت، گفت: یکی از ویژگی‌های شاخص این پارک، رینگ پیاده‌روی حدود 6 کیلومتری است که پیرامون آن ایجاد شده و در ساعات مختلف شبانه‌روز پذیرای شهروندان و ورزشکاران مشهدی است.

   علوی‌مقدم از احساس تعلق خاطر ویژه عموم مردم مشهد به پارک ملت سخن گفت و افزود: از این پارک می‌توان به‌عنوان یک پارک هویتی در حوزه ورزش بهره گرفت.

   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه حوزه تربیت بدنی شهرداری مشهد مقرر شده مطالعات و مقدمات تحقق این مهم را انجام دهند، تصریح کرد: یکی از بهترین عرصه‌ها، رینگ پیاده‌روی اطراف پارک است که می‌تواند به‌عنوان یک فضای هویتی مورد استفاده قرار گیرد.

   علوی‌مقدم با بیان اینکه یکی از جمله کارهایی که می‌تواند در این عرصه ورزشی صورت گیرد، نصب سردیس ورزشکاران و پیشکسوتان و افتخارآفرینانان ورزشی مشهد و استان و معرفی آنها به عموم جامعه، از جمله نسل جوان است، گفت: بی‌شک این اقدام گامی در جهت تقویت هویت شهر مشهدالرضا(ع) و تکریم و بزرگداشت نام‌آوران شهر است که اثرات بسیار مثبتی روی جوانان هم خواهد گذاشت.

   وی افزود: مقدمات این طرح و پیشنهاد انجام می‌شود و حوزه تربیت بدنی باید در این مسیر از نقطه نظرات ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی استفاده کند تا پروژه‌ای فاخر و غنی را برای ورزش مشهد داشته باشیم.

   تعداد بازدید: 39
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 678    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,315,010
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد