• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 109
   کد: 216778
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹
   رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   آسفالت معابر توس سفلی و اسلامیه در دستورکار شهرداری

   رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: با آغاز فصل سرما و بارش برف و باران، به دلیل خاکی بودن معابر، شرایط سختی برای ساکنان توس سفلی و اسلامیه ایجاد می‌شود و لذا از محل پروژه‌های 10 میلیاردی ویژه محلات مناطق کم‌برخوردار، آسفالت این معابر انجام می‌شود
   آسفالت معابر توس سفلی و اسلامیه در دستورکار شهرداری

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن موحدیان رئیس شورای شهر، مجید طهوریان عسکری، رئیس و ایمان فرهمندی نایب رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای اسلامی شهر مشهد از محدوده منفصل شهری توس بازدید کردند.

   طهوریان عسکری، در حاشیه این بازدید با بیان اینکه یکی از درخواست‌های مکرر ساکنان توس علیا و سفلی، آسفالت معابر این محدوده است، اظهارکرد: با آغاز فصل سرما و بارش برف و باران، به دلیل خاکی بودن معابر، شرایط سخت و دشواری برای ساکنان ایجاد می‌شود که نیازمند ساماندهی است.

   وی افزود: بخشی از ساخت‌وسازهایی که طی سال‌های اخیر انجام شده، به دلیل اینکه منطقه فاقد طرح تفصیلی است، مورد تایید میراث فرهنگی نبوده و همین موضوع سبب شده تا شهرداری نتواند بخش‌هایی از خیابان‌های ملاصدرا و فردوسی در توس سفلی و اسلامیه را آسفالت کند و خدمات مطلوبی ارائه دهد.

   رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خاطرنشان کرد: بخشی از خیابان‌ها هم به دلیل کمبود منابع اعتباری آسفالت نشده که اعتبارات مورد نیاز را از محل پروژه‌های 10 میلیاردی ویژه محلات مناطق کم‌برخوردار تامین خواهیم کرد.

   طهوریان عسکری همچنین گفت: امیدواریم ضمن توافق با میراث فرهنگی بتوانیم خیابان‌ها و معابری که روی عرصه‌های تاریخی قرار گرفته را آسفالت کنیم و شاهد ارائه خدماتی مطلوب‌تر به ساکنان این بافت باشیم.

   وی با اشاره به درخواست‌های مردمی برای ایجاد پارک کودک در این محدوده شهری، گفت: موضوع در کمیسیون توس مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در بازدید امروز هم پیگیری شد؛ مکاتبات از سوی شهرداری آغاز می‌شود تا مجوزات لازم را اخذ و بتوان وسایل بازی کودکان اعم از تاب و سرسره و ... را در محلی مناسب نصب کرد.

   رئیس کمیسیون ویژه توسعه و بهسازی توس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس افزود: احداث این پارک فضای مناسبی را برای خانواده‌های اسلامیه و توس سفلی ایجاد می‌کند.

   تعداد بازدید: 109
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 524    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,856
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد