• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 35
   کد: 216766
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   «خداداد عزیزی»؛ اسطوره‌ای جهانی و تکرارنشدنی/ تکریم پیشکسوتان ورزشی را رسالت خود می‌دانیم

   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شورای ششم اهتمام و توجه خاصی نسبت به ورزش، به‌ویژه تجلیل و تکریم پیشکسوتان دارد؛ عزیزانی که در عرصه‌ها و دوره‌های مختلف برای شهر و کشورمان افتخارآفرینی‌های بسیاری داشته‌اند.
   «خداداد عزیزی»؛ اسطوره‌ای جهانی و تکرارنشدنی/ تکریم پیشکسوتان ورزشی را رسالت خود می‌دانیم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدحسین علوی‌مقدم در مراسم تجلیل از ورزشکار مشهدی و حماسه‌ساز ملبورن، پیشکسوت فوتبال کشورمان، «خداداد عزیزی»، اظهارکرد: شورای ششم اهتمام و توجه خاصی نسبت به ورزش، به‌ویژه تجلیل و تکریم پیشکسوتان دارد؛ عزیزانی که در عرصه‌ها و دوره‌های مختلف برای شهر و کشورمان افتخارآفرینی‌های بسیاری داشته‌اند.

   وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های شورای شهر مشهد در این دوره، اعتلاء ورزش مشهدالرضا(ع) است، گفت: ورزش این شهر، در کشور سرآمد بوده و باید به جایگاه حقیقی خود برسد.

   علوی‌مقدم افزود: براساس دغدغه‌مندی شورای ششم نسبت به ورزش و جوانان، کمیسیونی در این خصوص شکل گرفت تا توجه به این دو حوزه مهم را به صورت ضابطه‌مند و نظام‌مند پیش ببرد.

   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه نگاه ما در این دوره به ورزش، نگاهی ساختاری است، تصریح کرد: در کنار توجه به ورزش همگانی، به‌عنوان رسالت اصلی مدیریت شهری، در حوزه ورزش قهرمانی هم تسهیلگری خواهیم کرد.

   علوی‌مقدم با تقدیر و تکریم تمامی پیشکسوتان ورزش مشهدمقدس، گفت: در اواسط دهه 80، خداداد عزیزی بارقه‌های امید را در دل جوانان و نوجوان این شهر زنده کرد و ثمره آن، فوتبالیست‌هایی بود که شاهد درخشش آنها بودیم.

   وی با بیان اینکه خداداد عزیزی به‌عنوان یک اسطوره ملی و ورزشکاری صاحب‌نام در عرصه بین‌المللی و جهان شناخته می‌شود، افزود: این جایگاه و عنوان در دنیا تکرارنشدنی است و آن را ارج می‌نهیم.

   علوی‌مقدم مراسم امروز را آغاز بسیار ارزشمندی برای تکریم و حفظ جایگاه پیشکسوتان ورزشی مشهدالرضا(ع) دانست و گفت: امیدواریم در آینده شاهد روزهای خوبی برای ورزش مشهد و فوتبال شهر امام‌رضا(ع) باشیم.

   تعداد بازدید: 35
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 692    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,315,024
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد