• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 64
   کد: 216764
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد؛

   نمایشگاه گل و گیاه فرصتی برای گردشگری

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: نمایشگاه‌های دائمی گل و گیاه پتانسیل ایجاد فضاهای مناسب برای گردشگری را داراست.
   نمایشگاه گل و گیاه فرصتی برای گردشگری

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد پیرامون استقبال شورای ششم از طرح‌های تخصصی در حوزه فضای سبز شهری اظهار کرد: رویکرد شورای ششم حمایت از طرح‌های کارشناسان فعال در این حوزه و گسترش دایره تعامل با نیروهای متخصص در شهرداری است.

   وی اضافه کرد: انتخاب گونه‌های گیاهی که متناسب با اقلیم بوده و از جنبه بصری، زیبا و دارای گل است، باعث ایجاد طراوت و تزریق روحیه نشاط به جامعه می‌شود.

   سلیمی پیرامون المان‌های استقبال از بهار بیان کرد: اگر المان‌ها با رویکرد فرهنگی طراحی شود، تاثیرگذاری بیشتری برای جامعه داشته و هویت شهر را به صورت ویژه‌ای نمایان می‌‌سازد؛ اگر المان‌های فضای سبز روایت‌گر یک داستان بوده و یا به قصه‌های خاطره‌ساز کودکی اشاره کنند، مردم با آن‌ها ارتباط بهتری می‌گیرند.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد اذعان کرد: نمایشگاه‌های دائمی گل و گیاه پتانسیل ایجاد فضاهای مناسب برای گردشگری را دارد؛ می‌توان در حاشیه این نمایشگاه غرفه‌هایی به آموزش‌های تخصصی پرورش گل و گیاه، عکاسی و امکانات رفاهی اختصاص داد که موجب حضور پرشور زائران و مجاوران می‌شود.

   تعداد بازدید: 64
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 696    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,315,028
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد