• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 58
   کد: 216742
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد خبرداد؛

   استقبال شورای شهر از پایان‌نامه و پژوهش‌های حوزه شهری

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: چنانچه موضوعات پایان نامه‌ها در حوزه شهری و پژوهش‌ها به خروجی‌ کاربردی منتهی شوند، با استقبال شورای اسلامی شهر مشهد همراه می‌گردد.
   استقبال شورای شهر از پایان‌نامه و پژوهش‌های حوزه شهری

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی با تاکید بر لزوم فراهم آوردن شرایطی برای گسترش و تعمیق تعاملات بین دانشگاه‌ها و فرهنگسراهای سطح شهر، اظهارکرد: برهمین اساس، پیشنهاد می‌شود که کارگروهی تخصصی میان دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری مشهد به منظور احصاء موارد مصداقی که قابلیت اجرایی شدن دارد، تشکیل شود.

   وی با اعلام پیشنهادی مبنی بر اینکه دانشجویان از دوره‌های مهارتی فرهنگسراها با تخفیف ویژه بهره‌مند شوند، گفت: تلاش ما برقراری ارتباط چندجانبه و موثر است تا بتوانیم برای شهر و شهروندان دستاورد‌های خوب و ارزنده‌ای حاصل آوریم.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس افزود: چنانچه موضوعات پایان‎‌نامه‌ها در حوزه شهری و پژوهش‌ها به خروجی‌ کاربردی برای شهر منتهی شوند، با استقبال شورای اسلامی شهر مشهد همراه می‌شود و از آنها حمایت می‌کنیم.

   سلیمی همچنین خاطرنشان کرد: شورای ششم از پایان‌نامه‌هایی که به‌ صورت ویژه در حوزه زنان هم نگاشته و تدوین شده باشد، پشتیبانی می‌کند.

   تعداد بازدید: 58
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 219    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,551
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد