• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 41
   کد: 216735
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تشریح کرد؛

   مصوبات چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر مشهدمقدس

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به تشریح مصوبات چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر پرداخت.
   مصوبات چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر مشهدمقدس

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو در پایان چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد، به تشریح و بیان مصوبات این جلسه پرداخت.
   وی در ابتدا با گرامیداشت 7 آذرماه، روز نیروی دریایی، این مناسبت را به تمام نیروهای جان‌برکف و رشید نیروی کشور تبریک و تهنیت گفت.
   حاجی‌بگلو همچنین با تسلیت اولین سالگرد شهادت دکتر محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای ایران اسلامی، اشاره‌ای هم به دهم آذرماه، سالروز شهادت آیت‌الله مدرس و روز مجلس داشت و اظهارکرد: این روز را به تمامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، به ویژه نمایندگان استان خراسان رضوی و مشهدمقدس تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
   وی در ادامه صحبت‌های خود به تشریح مصوبات چهاردهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد پرداخت و افزود: در این جلسه یک طرح و یک لایحه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه در این جلسه نیز همچون جلسات گذشته، یک دستورکار به موضوع نامگذاری معابر به نام مبارک شهداء گرانقدر اختصاص یافت، گفت: با تصمیم اعضای شورای شهر مشهد، معبر فرعی پورسینا 2/50 در منطقه 6 به نام «شهید علی احمدی قزلق» و معبر فرعی رادان 20 واقع در دلاوران 63 در منطقه 9 شهرداری با حفظ شماره به نام «شهید حسین دلشاد» نامگذاری شد.
   حاجی‌بگلو افزود: طرح انجام مطالعه ایجاد پیاده‌راه‌های موقت در معابر سطح شهر دیگر دستورکار این جلسه بود که به تصویب رسید.
   وی خاطرنشان کرد: براساس این مصوبه، شهرداری مشهد مقدس مکلف است پیشنهادات اجرایی ایجاد پیاده‌راه های موقت و زمانی در معابر سطح شهر را با در نظر گرفتن شرایط لازم همچون بافت پیرامونی معبر، وجود معابر جایگزین، امکان انسداد مقطعی، وجود تقاضای عابر پیاده و ....، برای معابر دارای مطالعات مرتبط (10 معبر)، ظرف مدت 2 ماه و در خصوص کلیه معابر سطح شهر تا پایان سال جاری به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه در انتخاب معابر برای ایجاد پیاده راه موقت، معابر با نقش پیاده راه و پیاده مدار پیشنهادی طرح‌های تفصیلی و همچنین معابر باسابقه عملکردی محور زیارت حرم مطهر رضوی با منظر قرار دادن موضوعات هویتی و فرهنگی در اولویت قرار خواهند داشت، گفت: در صورت ایجاد بار مالی شهرداری مشهد مقدس مکلف است آثار مالی ناشی از اجرای طرح را در اصلاح بودجه 1400 لحاظ نماید. 

   تعداد بازدید: 41
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 545    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,877
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد