• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 96
   کد: 216694
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   نوروزی دلنشین‌ در انتظار ساکنان حاشیه شهر

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: امسال تاکید داریم که در استقبال از بهار 1401 باید توجه خاصی نسبت به حاشیه شهر صورت گیرد و فضاآرایی‌ها نسبت به سال‌های قبل پررنگ‌تر باشد.
   نوروزی دلنشین‌ در انتظار ساکنان حاشیه شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن کریمدادی در حاشیه بازدید از اداره تولیدات سازمان پارک‌ها و فضای سبز با بیان اینکه بخش زیادی از گل‌آرایی‌ها و فضای باطراوت و شاداب سطح شهر ثمره زحمات، مراقبت‌ها و تولیدات این مجموعه است، اظهارکرد: زیرساخت‌ها و امکانات بسیار خوبی در این اداره شکل گرفته ولی استفاده بهینه‌ای از توان و ظرفیت این فضای 8 هکتاری نمی‌شود.

   وی گفت: براساس سیاست‌ها و راهبردهای کمیسیون‌های خدمات شهری، بهره‌وری و کارایی این مجموعه در دوره شورای ششم باید به حداکثر برسد و بخشی از تولیدات مورد نیاز سطح شهر را از این مجموعه و سایر مجموعه‌های مشابه سطح شهر داشته باشیم.

   کریمدادی در ادامه با اشاره به استقبال از بهار 1401، افزود: المان‌ها، فضاآرایی‌ها و گل‌آرایی‌هایی که به این مناسبت، به صورت ویژه انجام می‌شود، مربوط به تمام سطح شهر است.

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تصریح کرد: امسال تاکید داریم که در استقبال از بهار 1401 توجه خاصی باید نسبت به حاشیه شهر داشته باشیم و فضاآرایی‌ها نسبت به سال‌های قبل پررنگ‌تر باشد؛ همه ما نسبت به مردم ساکن در حاشیه شهر مدیون هستیم. عزیزانی که در عرصه‌های مختلف همچون جنگ و دفاع از کشور و انتخابات و ... حضور فعال و تاثیرگذار داشته‌اند.

   کریمدادی از برگزاری جلسات مختلف پیش از جانمایی المان‌ها و فضاآرایی‌ها خبرداد و گفت: در این جلسات نیز قطعا رویکرد کمیسیون مبنی بر توجه به حاشیه شهر را مورد تاکید قرار خواهیم داد و ساکنان باید اثر این نگاه را ببینند و لمس کنند.

   وی با اشاره به حضور میلیونی زائران در مشهد، همزمان با تعطیلات سال نو، افزود: بی‌شک سعی مجموعه مدیریت شهری بر این خواهد بود که استقبال از بهار 1401 متفاوت و بهتر از سنوات قبل باشد.

   تعداد بازدید: 96
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 584    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,916
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد