• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 26
   کد: 216633
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳
   نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس عنوان کرد؛

   لزوم رعایت اخلاق همسایه‌داری درراستای ارتقای روابط انسانی

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: رعایت اخلاق اجتماعی و اخلاق همسایه‌داری نقش مهمی در راستای ارتقای سطح روابط انسان‌ها با یکدیگر داشته و باید در این زمینه اهتمام بیشتری صورت گیرد.
   لزوم رعایت اخلاق همسایه‌داری درراستای ارتقای روابط انسانی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی با اشاره به طرح «هم‌سایگی ایمن» که به همت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در حال اجراست، اظهار کرد: با تغییر سبک شهرنشینی و سکونت مردم در آپارتمان‌ها، توسعه ارتباطات اجتماعی یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید به آن توجه شود.

   وی ادامه داد: از آنجا که حضور در مجتمع‌های مسکونی و آپارتمان‌‎ها، اقتضائات خاص خود را دارد، باید در جامعه فرهنگ مدارا، گذشت، ایثار و روابط حسنه ارتقا پیدا کند تا مردم، زندگی همراه با آرامشی داشته باشند.

   عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد: سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد نیز در همین راستا طرح «هم‌سایگی ایمن» را برنامه ریزی کرده و نقاطی را در ابتدا به عنوان پایلوت درنظر گرفته است.

   ناصحی اضافه کرد: امیدوارم با توسعه این طرح در اکثر مجتمع‌ها و آپارتمان‌ها شاهد ارتقای سطح اخلاق اجتماعی و همچنین ایمنی در مواجه با حوادث باشیم.

   وی در رابطه با بحث ایمنی در ساختمان‌ها نیز عنوان کرد: مقاوم سازی و ایمنی ساختمان‌ها یکی از مباحث مهم ما در شورای ششم است؛ در این رابطه ما در کمیسیون شهرسازی بحث‌های متعددی نسبت به منظر و سیمای شهری و همچنین نسبت به ارتقای سطح ایمنی در ساختمان داریم.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس افزود: ما در شورای ششم به دنبال آن هستیم که یک نظام جامع برای ارتقای سطح امنیت و ایمنی ساختمان‌ها پیش بینی کنیم تا شاهد ایجاد شرایطی بهتر در شهر باشیم.

   تعداد بازدید: 26
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 620    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,952
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد