• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 69
   کد: 216518
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
   سخنگوی شورای شهر مشهد تشریح کرد؛

   مشروح مصوبات سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به تشریح مصوبات سیزدهمین جلسه علنی شورا پرداخت.
   مشروح مصوبات سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، امروز، یکشبه، 30 آبان‌ماه، سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس برگزار شد.

   موسی‌الرضا حاجی‌بگلو با اشاره به دستورکارهای این جلسه، اظهارکرد: در ابتدا، به مناسبت 8 آبان‌ماه و هفته پدافند غیرعامل، رئیس گروه پدافندغیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد به ارائه گزارشی از اقدامات، عملکرد و برنامه‌های این حوزه پرداخت.

   وی با بیان اینکه در ادامه جلسه، 3 طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت، گفت: با توجه به اهتمام جدی اعضای شورای شهر مشهد نسبت به نامگذاری معابر به نام شهدای گرانقدر، تصویب طرح تغییر نام میدان پرواز و نامگذاری یکی از معابر فرعی به نام شهید گرانقدر نیروی هوایی در دستورکار قرار گرفت.

   حاجی‌بگلو تصریح کرد: براساس تصمیم شورای شهر، شهرداری مکلف شد میدان پرواز واقع در ابتدای بلوار جمهوری اسلامی را به نام شهدای نیروی هوایی و معبر فرعی پیامبر اعظم(ص) ۱۰ ( حدفاصل بزرگراه پیامبر اعظم وچهارراه اندیشه (رازی) ) را با حفظ شماره به نام سرلشگر شهید خلبان اسدالله محمدی نامگذاری نماید.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: در ادامه، تمدید مهلت تخفیف مندرج در مصوبه شماره ۹۳۰۶/۱۴۰۰/۶/ش با قید دو فوریت مورد بحث و بررسی قرار گرفت، که با تصمیم اعضای شورا، مقرر گردید، به منظور مساعدت به مودیان و شهروندان و با توجه به استقبال عموم شهروندان، دوره زمانی اعمال تخفیف مندرج در بند ۲ مصوبه مذکور، از زمان قطعی شدن این مصوبه به مدت دو ماه تمدید شود.

   طرح درج اطلاعات تکمیلی بودجه و نیروهای شهرداری در سامانه فاش، آخرین دستورکار سیزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس بود و حاجی‌بگلو در این خصوص گفت: براساس مصوبه امروز، شهرداری مشهد مکلف شد که در راستای ایجاد شفافیت در اطلاعات بودجه‌ای و نیروهای انسانی شهرداری، سازمان‌ها،‌ شرکت‌ها و موسسات وابسته به خود و شورای اسلامی نسبت به درج بودجه تفصیلی شورای اسلامی شهر و اسامی کلیه اعضای کمیسیون های تخصصی اصلی و ویژه شورای اسلامی شهر و سایر کمیته ها و کارگروه ها که اعضای شورا در آن عضویت دارند، اقدام نماید.

   حاجی‌بگلو تاکید کرد: شهرداری مشهد مقدس موظف است نسبت به اطلاع‌رسانی شایسته به شهروندان به منظور استفاده از سامانه فاش اقدامات لازم را به عمل آورد.
    

   تعداد بازدید: 69
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 639    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,971
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد