• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 49
   کد: 216471
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس بیان‌کرد؛

   ایجاد حلقه ارتباطی بانوان فعال در حوزه کتابخوانی با محوریت شورای شهر

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مقدس مشهد گفت: حلقه ارتباطی بین بانوان کتاب‌ خوان و کتابدار را با محوریت شورای اسلامی شهر مشهد ایجاد می‌کنیم.
   ایجاد حلقه ارتباطی بانوان فعال در حوزه کتابخوانی با محوریت شورای شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مقدس مشهد به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی، در نشست فرهنگی با مسئولان کتابخانه‌های دانشگاه‌های استان خراسان رضوی حضور یافت.

   سلیمی در این جلسه اظهارکرد: به‌دنبال ایجاد حلقه ارتباطی بین بانوان کتاب خوان و کتابدار را با محوریت شورای اسلامی شهر مشهدمقدس هستیم.

   وی ادامه داد: آموزش ساختار ذهنی ریاضی و تعاملات و ارتباطات اجتماعی به کودکان موجب می‌شود که در آینده بتوانند با ایجاد شبکه در حوزه‌های گوناگون، اقدامات موثری در سطح اجتماع انجام دهند.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مقدس مشهد با بیان اینکه کتاب‌خوانی باید راهی به سوی کارآفرینی برای دانشجویان فراهم کند، افزود: ما زنان موفق بازرگان بسیاری داریم که این افراد باید به دانشگاه‌ها دعوت شوند تا دانشجویان از آن‌ها در حوزه‌های مختلف الگو بگیرند.

   سلیمی تصریح کرد: هدف آن است که جوانان و دانشجویان ما از حضور این افراد بهره گرفته و با دانش و مهارتی که از مطالعه کتاب‌ها و گذراندن دوره‌های کارآفرینی حاصل می‌آید، در مسیر اشتغال و کارآفرینی گام بردارند.

   تعداد بازدید: 49
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 633    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,965
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد