• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 53
   کد: 216461
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   نسخه شفابخش ما توسعه امور بین الملل است

   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهرمشهدالرضا (ع) با تاکید بر اهمیت حوزه بین الملل اظهار کرد: هرچه در کار به پیش می رویم می بینیم که نسخه شفا بخش ما توسعه امور بین الملل است، توسعه روابط بین الملل هم در بخش فرهنگی و هم اقتصادی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد .
   نسخه شفابخش ما توسعه امور بین الملل است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حجت الاسلام والمسلمین حسن منصوریان در بازدیدی که از جامعه المصطفی العالمیه خراسان رضوی انجام شد، اظهارکرد: با توجه به وجود مضجع شریف امام رضا (ع) در مشهد این شهر خاستگاه دلدادگان حضرت است.

   وی افزود: برهمین اساس، شعار شورای ششم «مشهدالرضا(ع) جهان شهر برکت و کرامت» در نظر گرفته شد و برهمین اساس پایه گذاری تمام سیاست های ما در این دوره، حول توسعه ارتباطات بین المللی به ویژه کشورهای اسلامی خواهد بود.

   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی مشهدالرضا(ع) افزود: با توجه به این موضوع بهترین ابزار برای تحقق این سیاست ها، استفاده از ظرفیت های جامعه المصطفی است.

   حجت‌الاسلام منصوریان گفت: شورای شهر و مدیریت شهری مشهد آمادگی کامل دارد تا در چهارچوب سیاست جهان شهری مشهد که منطبق با ظرفیت های جامعه المصطفی است، با این مجموعه همکاری کند.

   تعداد بازدید: 53
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 611    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,943
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد