• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 48
   کد: 216460
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در بازدید از جامعه‌المصطفی خراسان رضوی:

   جامعه المصطفی ظرفیت قابل توجهی در حوزه بین الملل است

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) بیان کرد: حضرت رضا(ع) امام گفت وگو، علم، مهربانی و.. هستند که ما به دنبال ترویج این صفات در شهر هستیم و بهترین ظرفیت برای تحقق این امر به ویژه در حوزه بین المللی جامعه المصطفی و مراکزی مانند آن است.
   جامعه المصطفی ظرفیت قابل توجهی در حوزه بین الملل است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی در حاشیه بازدید از جامعه المصطفی العالمیه خراسان رضوی، اظهارکرد: شعار شورای شهر در دوره ششم «مشهد الرضا(ع) جهان شهر برکت و کرامت» است؛ زیرا نگاه ما به مشهد با توجه به وجود مضجع نورانی امام رضا(ع)، جهانی است.

   وی افزود: حضرت رضا(ع) امام گفت وگو، علم، مهربانی و.. هستند که ما به دنبال ترویج این صفات در شهر هستیم و بهترین ظرفیت برای تحقق این امر به ویژه در حوزه بین المللی جامعه المصطفی و مراکزی مانند آن است.

   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهدالرضا(ع) تصریح کرد: مشهد باید در حوزه گفت وگو در جهان شاخص شود که آمادگی داریم، دراین حوزه از ظرفیت های جامعه المصطفی استفاده کنیم.

   ناصحی با اشاره به عضویت ایران در سازمان شانگهای خاطرنشان کرد: این یک رویداد بزرگ است که قصد داریم از این ظرفیت برای برگزاری نشست شهرداران شهرهای عضو سازمان شانگهای در شهر مشهد و گسترش ارتباطات بین المللی مشهد با این شهرها استفاده کنیم که در این مسیر نیز جامعه المصطفی می تواند به شهرداری کمک کند.

   وی اضافه کرد: یکی از چالش هایی که شهر مشهد با آن روبرو است؛ تمایل کم سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این شهر است که آماده ایم برای تقویت سرمایه گذاری از ظرفیت ارتباطات بین المللی جامعه المصطفی در این حوزه نیز استفاده کنیم.

   تعداد بازدید: 48
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 562    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,894
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد