• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 39
   کد: 216428
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   ساماندهی وضعیت کیوسک‌های مطبوعات

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با تاکید بر لزوم ساماندهی وضعیت کیوسک‌های مطبوعات، گفت: در همین راستا، جلسه مشترکی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتاق اصناف و شهرداری برگزار خواهیم کرد تا نسبت به ماهیت فعالیت این باجه‌ها تبادل‌نظر صورت گیرد.
   ساماندهی وضعیت کیوسک‌های مطبوعات

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن کریمدادی با بیان اینکه در سنوات گذشته، شهرداری‌ به منظور تسهیل دسترسی شهروندان به مطبوعات و مجلات اقدام به جانمایی کیوسک‌های مطبوعات نموده، اظهارکرد: فعالیت این کیوسک‌‎ها، فعالیتی صرفا فرهنگی بوده اما متاسفانه با گذشت زمان، کارایی و جایگاه خود را از دست داده‌اند.
   وی افزود: این تغییر کاربری و اقدام به فروش تنقلات و دخانیات و ... علاوه بر اینکه تداخل صنفی محسوب می‌شود، قانون‌شکنی است چراکه جایگاه خود را از دست داده‌اند.
   رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با اشاره به نقش نظارتی شورا نسبت به عملکرد شهرداری، گفت: براساس همین رسالت، از شهرداری خواسته شد که گزارشی از کیوسک‌های سطح شهر به کمیسیون ارائه دهند.
   کریمدادی گزارش معاونت خدمات و محیط‌زیست شهری در زمینه این باجه‌ها را بسیار ناراحت‌کننده دانست و تصریح کرد: در عمل هیچ کار فرهنگی را شاهد نیستیم و تنها بخش کوچکی از این کیوسک‌ها به روزنامه‌ها و مطبوعات اختصاص یافته است.
   وی با تاکید بر لزوم ساماندهی وضعیت کیوسک‌های مطبوعات، گفت: در همین راستا، جلسه مشترکی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتاق اصناف و شهرداری برگزار خواهیم کرد تا نسبت به ماهیت فعالیت این باجه‌ها تبادل‌نظر صورت گیرد و بتوانیم آنها را به جایگاه اول خود برگردانیم.
   کریمدادی تاکید کرد: فعالیت کیوسک‌ها یا باید فرهنگی باشد و یا ضوابط تدوین شده از سوی شهرداری را رعایت کنند. 

   تعداد بازدید: 39
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 623    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,955
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد