• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 59
   کد: 216425
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   جنبه بین‌المللی؛ نقطه عطف جشنواره استقبال از بهار 1401/ هنر مشهدالرضا(ع) را جهانی می‌کنیم

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شهر ما مملوء از هنرمندان بزرگ، ارزشمند و متعهد به آرمان‌های اسلام و انقلاب است؛ شورای ششم و شهرداری این فرصت را زمینه‌ای قرار داده تا بتوان نام مشهدمقدس را در عرصه هنر، در سطح بین‌المللی ارتقاء دهیم.
   جنبه بین‌المللی؛ نقطه عطف جشنواره استقبال از بهار 1401/ هنر مشهدالرضا(ع) را جهانی می‌کنیم

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی با بیان اینکه جشنواره استقبال از بهار یکی از رویدادهای بسیار موفق است که طی 13 سال اخیر شکل گرفته است، اظهارکرد: این جشنواره هرساله با به‌کارگیری هنرهای شهری در سطح شهر، با قوت و قدرت خاصی انجام می‌شود.

   وی افزود: در این دوره از شورای شهر و شهرداری، شاهد افتتاح بعد بین‌المللی جشنواره استقبال از بهار بودیم چراکه یکی از مهمترین دغدغه‌های مدیریت شهری، ارتقاء برند مشهدمقدس، به‌عنوان کلانشهر مذهبی ایران در بین سایر شهرهاست.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه مشهدالرضا(ع)، دومین کلانشهر مذهبی دنیا محسوب می‌شود و بیشترین زیارت مذهبی را دارد، گفت: شهر ما مملوء از هنرمندان بزرگ، ارزشمند و متعهد به آرمان‌های اسلام و انقلاب است؛ شورای ششم و شهرداری این فرصت را زمینه‌ای قرار داده تا بتوان نام مشهدمقدس را در عرصه هنر، در سطح بین‌المللی ارتقاء دهیم.

   ناصحی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه راز مانایی هر اندیشه، تلفیق آن با هنر است، تصریح کرد: هنر، بهترین راه برای انتقال فرهنگ و عقیده است و امیدواریم با بهره‌گیری از مشارکت هنرمندان ارزشمند مشهدی و سایر عزیزانی که در رویداد استقبال از بهار شرکت می‌کنند، ضمن زیباسازی فضای شهر، سطح فرهنگ و هنر مشهدالرضا(ع) را ارتقاء دهیم.

   وی گفت: خوشبختانه طی 13 سال اخیر با اجرای جشنواره استقبال از بهار، حس تعلق خاطر مردم به شهر افزایش یافته و امسال این مهم را با قوت و قدرت بیشتری دنبال خواهیم کرد.

   تعداد بازدید: 59
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 726    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,315,058
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد