• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 69
   کد: 216349
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲
   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تاکید کرد؛

   اصلاح کالبدی حاشیه شهر؛ شرط حضور سرمایه‌گذار

   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شرط حضور سرمایه‌گذار در حاشیه شهر، اصلاح کالبدی این پهنه‌هاست که مدیریت شهری مشهد در این دوره مجدانه پای کار این موضوع خواهد بود.
   اصلاح کالبدی حاشیه شهر؛ شرط حضور سرمایه‌گذار

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، غلامحسین صاحبی با بیان اینکه اصلاح ساختار و وضعیت کالبدی در حاشیه شهر، شرط سرمایه‌گذاری در این بافت است، اظهارکرد: این کالبد شامل معابر، شاه‌راه‌های اصلی و گذرگاهی و محورهای تردد در حوزه‌ حمل‌ونقل و ترافیک است.

   وی گفت: مادامی که این مسائل و موضوعات تعیین تکلیف نشود، سرمایه‌گذار در حاشیه شهر حضور پیدا نمی‌کند.

   صاحبی با تاکید بر لزوم تعریض معابر در حاشیه شهر، افزود: نسبت به شریان‌های حیاتی در مناطق کم‌برخوردار باید توجه ویژه‌ای شکل گیرد و عزم جدی نسبت به این موضوع داشته باشیم.

   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تصریح کرد: مدیریت شهری اصلاح کالبدی این پهنه‌ها را باید در دستورکار نخست خود قرار دهد و هرچه زودتر در این مسیر گام برداشت.

   صاحبی با بیان اینکه این نگاه تاکنون در شورای شهر و شهرداری حاکم نبوده است، گفت: در گذشته حساسیت و ضرورتی نسبت به این موضوع احساس نشده و لذا مدیریت شهری ورود نکرده است.

   وی از قول مساعد شهردار مشهد برای اصلاح کالبدی حاشیه شهر خبرداد و اظهارکرد: البته در این مسیر طرح تفصیلی نیز حائز اهمیت است.

   عضو شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با تاکید بر اینکه اصلاح کالبدی و تعریض و ایجاد شریان‌های حاشیه شهر باید براساس نیاز باشد، گفت: این شریان‌ها باید در طرح تفصیلی دیده شود و پیشنهاد آن به کمیسیون ماده 5 ارائه گردد.

   تعداد بازدید: 69
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 850    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,273
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد