• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 53
   کد: 216327
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰
   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان:

   ارتقاء استحکام بناها و افزایش بهره‌وری با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز در حوزه ساختمان‌سازی، تاثیر مثبتی روی استحکام بناء دارد و در کشور حادثه‌‌خیزی مثل ایران، برخورداری از شهری ایمن، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
   ارتقاء استحکام بناها و افزایش بهره‌وری با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو در حاشیه بازدید از بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، با اشاره به حضور پررنگ شرکت‌های مختلف، اظهارکرد: محصولات و تولیدات عرضه شده در این نمایشگاه، نشان از توانمندی بالا و قابل تقدیر شرکت‌های داخلی است.

   وی با بیان اینکه صنعت ساختمان‌ ما مطابق با فناوری‌ها و استانداردهای روز دنیاست، گفت: این موفقیت و پیشرفت در شرایطی به دست جوانان و نخبگان این مرز و بوم رقم خورده که ایران با تحریم‌های ظالمانه‌ای از سوی استکبار جهانی روبروست.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس افزود: تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و توانمندی جوانان ایران اسلامی سبب شده تا امروز، به‌روزترین فناوری‌ها را کسب کنیم و در حوزه صنعت ساختمان کاملا بی‌نیاز باشیم.

   حاجی‌بگلو گفت: باید توجه داشت که ارتقاء کیفیت در تولید مصالح، شیوه های طراحی و اجرا، سرعت بخشیدن به روند ساخت و ساز، رقابت در پیشرفت تکنولوژی، استفاده بهینه از نیروی کار و بهره گیری از تکنولوژی های نوین ساخت، جزء مولفه‌های تاثیرگذار در صنعت ساختمان محسوب می‌شود.

   سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها در صنعت ساختمان مشهد، تصریح کرد: به جرات‌ می‌توان گفت که بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز در حوزه ساختمان‌سازی، تاثیر مثبتی روی استحکام بناء و صرفه‌جویی منابع انرژی دارد.

   وی افزود: در کشور حادثه‌‌خیزی مثل ایران، توجه به ایمنی بناها اهمیت زیادی دارد و استحکام‌بخشی و بهره‌گیری از فناوری‌ها و مصالح استاندارد، به منزله تحقق شهری ایمن در برابر انواع بلایا و حوادث است.

   تعداد بازدید: 53
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 611    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,034
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد