• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 53
   کد: 216326
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان:

   موقعیت جغرافیایی مشهد؛ فرصتی ارزشمند پیش‌روی صاحبان صنایع/ یکی از مهمترین مسائل کشور، هدررفت منابع است

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: مشهدمقدس و استان خراسان رضوی به جهت موقعیت خاص ژئوپولتیک و قرار گرفتن در مجاورات آسیای میانه و کشورهای درحال توسعه همچون افغانستان و پاکستان، دارای فرصت بسیار خوبی برای توسعه صادرات و تعاملات خارجی با این کشورهاست و تولیدکنندگان باید از آن بیشترین استفاده را ببرند.
    
   موقعیت جغرافیایی مشهد؛ فرصتی ارزشمند پیش‌روی صاحبان صنایع/ یکی از مهمترین مسائل کشور، هدررفت منابع است

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ایمان فرهمندی، در حاشیه بازدید از بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان با بیان اینکه نمایشگاه‌های مربوط به حوزه ساختمان به دلیل اهمیت این صنعت در توسعه کشور و استان، از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند، اظهارکرد: حضور صنعتگران و تولیدکنندگان، به‌ویژه فعالان داخلی، مایه افتخار است و بی‌شک زمینه پیشرفت و توسعه صنعت ساختمان، به‌عنوان یک صنعت پیشران سایر صنایع کشور و استان را فراهم می‌آورد.

   وی افزود: مشهدمقدس و استان خراسان رضوی به جهت موقعیت خاص جغرافیایی و قرار گرفتن در مجاورات آسیای میانه و کشورهای درحال توسعه همچون افغانستان و پاکستان، دارای فرصت بسیار خوبی برای توسعه صادرات و تعاملات خارجی با این کشورهاست و تولیدکنندگان باید از آن بیشترین استفاده را ببرند.

   فرهمندی گفت: برهمین اساس، نمایشگاه بین‌المللی مشهد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و فرصت‌های ارزشمندی را می‌تواند برای توسعه اشتغال و تولید داخلی فراهم آورد.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، صنعت ساختمان را صنعتی پرهزینه و گران‌قیمت دانست و تصریح کرد: بی‌شک پیشرفت‌های تکنولوژیک موجب کاهش هزینه‌های ساخت‌وساز و بهره‌برداری از ساختمان‌های مختلف، اعم از مسکونی، اداری، تجاری و ... و از سوی دیگر افزایش کیفیت و ارتقاء میزان بهره‌وری انرژی و منابع محدودی همچون آب و برق و غیره می‌شود.

   فرهمندی گفت: این اتفاق مثبت در شرایطی رخ می‌دهد که یکی از مهمترین مسائل و مشکلات امروز کشور، هدررفت منابع است.

   عضو کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، تولیدکنندگان و صاحبان تکنولوژی که هرروز گام رو به جلویی در این عرصه برمی‌دارند را «سربازان حوزه فناوری و حافظان سرمایه ملی» دانست.
     

   تعداد بازدید: 53
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 861    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,284
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد