• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 67
   کد: 216323
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان:

   نمایشگاه‌ها؛ پلی برای تبادلات تجربه و تکنولوژی/ رویدادهای نمایشگاهی در مشهد تقویت می‌شود

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: رویدادهای نمایشگاهی فرصت بسیار ارزشمندی برای گسترش تعاملات و ارتباطات بین شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی و بهره‌گیری متقابل از خدمات یکدیگر است؛ با عبور از کرونا باید شرایط را به سمتی پیش ببریم که شاهد نمایشگاه‌های بیشتری در مشهد باشیم.
   نمایشگاه‌ها؛ پلی برای تبادلات تجربه و تکنولوژی/ رویدادهای نمایشگاهی در مشهد تقویت می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی، در حاشیه بازدید از بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، با تاکید بر لزوم قدم برداشتن در مسیر استفاده از تکنولوژی‌های جدید در صنعت ساختمان، اظهارکرد: با تکیه بر این مهم، می‌توان موجب افزایش راندمان ساختمان‌ها، از حیث انرژی و پایداری و همچنین زیست‌پذیر بودن آنها شد.

   وی با بیان اینکه خوشبختانه طی‌ سال‌های اخیر اتفاقات خوبی توسط شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت ساختمان رخ داده و به خودکفایی رسیده‌ایم، گفت: امیدواریم با تلاش در عرصه‌های مختلف بتوانیم شرایط را برای ارتقاء بیش از پیش سطح کیفی و کاهش قیمت تمام شده ساختمان‌ها فراهم آوریم چراکه رضایتمندی عمومی نسبت به این صنعت را به همراه خواهد داشت.

   عضو کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهدمقدس افزود: مدیریت شهری نیز تمام تلاش خود را در جهت تحقق این مهم خواهد داشت؛ از جمله در بحث‌های مطالعاتی و جذب شرکت‌های دانش‌بنیان.

   ناصحی در ادامه رویدادهای نمایشگاهی را فرصت بسیار ارزشمندی برای گسترش تعاملات و ارتباطات بین شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی و بهره‌گیری متقابل از خدمات یکدیگر دانست و تصریح کرد: نمایشگاه بین‌المللی مشهد زیرساخت بسیار خوبی در این بحث محسوب می‌شود که امیدواریم با عبور از کرونا شرایط را به سمتی پیش ببریم که شاهد نمایشگاه‌های بیشتری باشیم.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: در همین راستا، پیش‌بینی شده اجلاس شهرداران کلانشهرهای عضو پیمان شانگهای را در مشهدالرضا(ع) داشته باشیم تا با بهره‌گیری از این ظرفیت، بتوانیم ظرفیت‌های فنی و مهندسی و اقتصادی را به دیگر کشورها معرفی کنیم.

   ناصحی افزود: نمایشگاه‌ها، دروازه ارتباط میان کشورها هستند و ما باید از این ظرفیت به بهترین شکل بهره‌برداری نماییم.

   تعداد بازدید: 67
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 1423    بازدید کنندگان دیروز: 4065    کل بازدید ها : 7,323,370
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد