• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 55
   کد: 216280
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تاکید کرد؛

   ارتقاء سرانه‌ها در تمام پهنه‌های شهر ضروری است/ پرهیز از اطاله زمانی فاز مطالعاتی پروژه‌ها

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: شرایط زیرساختی و سرانه‌ها در برخی نقاط حاشیه شهر قابل قبول نیست و شهردار باید با تکیه بر روحیه عالمانه، جهادی و خدمتگذاری خود بتواند شاخص‌ها و سرانه‌ها را با عدالت در تمام سطح شهر توزیع کند.
   ارتقاء سرانه‌ها را در تمام پهنه‌های شهر داشته باشیم/ پرهیز از اطاله زمانی فاز مطالعاتی پروژه‌ها

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی در مراسم بهره‌برداری از فاز دوم پروژه چهل‌بازه اظهارکرد: اگر امروز، مشهدمقدس در عرصه ملی در بسیاری از شاخص‌ها، از جمله فضای سبز و تفرجگاه‌ها، از شرایط خوبی برخوردار بوده، مرهون زحمات شبانه‌روزی همکاران ما در شهرداری است که این نگاه در پرتو عنایات امام‌رضا(ع)، همچنان تداوم پیدا خواهد کرد.

   وی در ادامه با تشکر از زحمات شبانه‌روزی شهردار مشهدمقدس که با روحیه‌ای عالمانه و جهادی مسائل شهری را دنبال می‌کند، گفت: امیدواریم شهردار با تکیه بر همین روحیه خدمتگذاری بتواند شاخص‌ها و سرانه‌ها را با عدالت در تمام سطح شهر توزیع نماید.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، «عدالت» را یکی از ارکان حکومت اسلامی دانست و افزود: مدیریت شهری نیز بخشی از همین حکومت است و پیوسته باید عدالت را مدنظر داشته باشد.

   ناصحی با بیان اینکه شرایط در برخی نقاط حاشیه شهر قابل قبول نیست، تصریح کرد: محدودیت‌ها، به لحاظ زمین و تملک و ... را می‌دانیم ولی مردم به لحاظ سرانه‌ فضاهای تفریحی و غیره در وضعیت مناسبی نیستند و باید همت کنیم تا در مناطق دیگر هم اقدامات خوبی صورت گیرد.

   وی گفت: «زمان»، یکی از موضوعات بسیار مهم در پروژه‌هاست؛ فاز مطالعاتی پروژه‌ها گاه دچار اطاله زمانی می‌شوند که همین موضوع موجب تحمیل هزینه‌های بالاسری به مدیریت شهری می‌شود و مشکل‌زاست.

   ناصحی با تاکید بر لزوم تسریع بخشیدن به حوزه مطالعات شهرداری، افزود: امیدواریم خداوند متعال توفیق خدمت به مردم خوب مشهد، بخش عظیمی از مردم ایران اسلامی و شیعیان جهان را به ما عنایت فرماید و مشهدالرضا(ع) را در تراز امام‌مهربانی‌ها بسازیم.

   تعداد بازدید: 55
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 49    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,334,712
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد