• چهارشنبه،06 بهمن 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 46
   کد: 216279
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   سرعت پیشرفت پروژه‌ها در مناطق کم‌برخوردار افزایش یابد

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: رضایتمندی مجاوران بارگاه منور رضوی، در نقاط مختلف شهر برای ما بسیار مهم است و از شهردار می‌خواهیم با همین توان و ظرفیتی که مشغول به کار هستند، با نگاه ویژه به مناطق کم‌برخوردار، سرعت پیشرفت پروژه‌ها افزایش یابد تا شاهد رونق و توسعه بیشتر در شهر امام‌رضا(ع) باشیم.
   سرعت پیشرفت پروژه‌ها در مناطق کم‌برخوردار افزایش یابد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ایمان فرهمندی در مراسم بهره‌برداری از فاز دوم پروژه چهل‌بازه، ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و تمامی عوامل دخیل در پیشرفت پروژه‌، اظهارکرد: اجرای پروژه‌های عمرانی، در مسیر ارائه خدمات بهتر و شایسته‌تر به مجاوران بارگاه منور رضوی، یکی از نکات مورد انتظار شورای ششم است و نهایت تلاش و حمایت خود را در این مسیر از شهرداری خواهیم داشت.

   وی با بیان اینکه هر پروژه محدوده اثر مشخصی دارد و طبیعی است که در پهنه جغرافیایی خود تاثیرات مهمی بر کیفیت زندگی ساکنان و مردم منطقه می‌گذارد، گفت: در مسیلی که پیشتر هیچ‌گونه بهره‌برداری نمی‌شده، امروز شاهد ایجاد فضای تفریحی و تفرجی بسیار خوب و فضای محیط‌زیستی بسیار عالی و مناسب برای مردم شکل گرفته است.

   فرهمندی خاطرنشان کرد: براساس نگاه شورای ششم، پروژه‌های این‌چنینی باید در تمام نقاط شهر شکل گیرد تا تعادل خدمات را در تمام پهنه‌های شهر، مثل این پروژه شاهد باشیم.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با اشاره به اجرایی شدن پروژه ساماندهی کال طرق، اسماعیل‌آباد و کشف‌رود، افزود: امیدواریم این پروژه‌‎ها هرچه سریعتر به مرحله بهره‌برداری برسد و بتوانیم در بخش‌های دیگر شهر، که از حیث امکانات در مضیقه هستند، گام‌های موثری برداریم.

   فرهمندی با بیان اینکه در سال‌های دور، مناطق حاشیه شهر مشهد کمتر مورد توجه قرار گرفته است، گفت: امیدواریم با تعریف پروژه‌های مختلف و ارتقاء سرانه‌ها، در گزارش‌دهی و استفاده مردم از امکانات شهری، سربلند باشیم.

   وی خاطرنشان کرد: رضایتمندی مجاوران بارگاه منور رضوی، در نقاط مختلف شهر برای ما بسیار مهم است و از شهردار می‌خواهیم با همین توان و ظرفیتی که مشغول به کار هستند، با نگاه ویژه به مناطق کم‌برخوردار، سرعت پیشرفت پروژه‌ها افزایش یابد تا شاهد رونق و توسعه بیشتر در شهر امام‌رضا(ع) باشیم.

   تعداد بازدید: 46
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 334    بازدید کنندگان دیروز: 3159    کل بازدید ها : 7,334,997
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد