• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 38
   کد: 216276
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸
   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد، در مراسم افتتاح بخش اول فاز دوم بوستان چهل‌بازه (رودپار‌ک) تاکید کرد؛

   طراحی فضاهای سبز جدید سرعت گیرد

   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: برخی پروژه‌ها مدت زیادی معطل طراحی است و باید در حوزه مطالعات اقدامات تسریع شود.
   طراحی فضاهای سبز جدید سرعت گیرد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی، نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در مراسم افتتاح بخش اول فاز دوم بوستان چهل‌بازه (رودپار‌ک) گفت: امروز مشهد در عرصه ملی دربسیاری از شاخص ها همچون فضای سبز و فضاهای تفرجگاهی در شرایط خوبی است که مدیون زحمات شبانه روزی همکاران در شهرداری است.

   وی اضافه کرد: امیدوارم سرانه‌ها با عدالت توزیع شود، ما متوجه محدودیت ها هستیم اما مناطق حاشیه در شرایط خوبی از نظر سرانه مکان تفریحی نیستند.

   نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) ادامه داد: عنصر زمان موضوع مهمی است و طراحی ها در زمان خود انجام نمی‌شود، برخی پروژه ها مدت زیادی معطل طراحی است خواهشمندیم با رهنمود شهردار در حوزه مطالعات اقدامات تسریع شود.

   پروژه‌های عمرانی در حاشیه شهر سرعت گیرد

   ایمان فرهمندی، رئیس کمیسیون عمران،حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد نیز در حاشیه این مراسم گفت: امیدوارم اجرای پروژه‌های عمرانی در مسیر خدمت به مردم باشد، ما نهایت کمک و حمایت را خواهیم داشت.

   وی اضافه کرد: هر پروژه محدوده اثری دارد و در محدوده جغرافیایی خود تاثیرات مهمی در کیفیت زندگی و بهره برداری از خدمات خواهد داشت. این پروژه در مسیر مسیلی است که هیچ کاربری نداشت اما اکنون به فضای تفرجگاهی تبدیل شده است،.نگاه ما این است که این اتفاق در تمام نقاط شهر رخ دهد.

   رییس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدالرضا(ع) افزود: رضایت مندی مردم و مجاوران علی بن موسی الرضا(ع) در جای جای شهر اهمیت دارد، از تیم شهردار می‌خواهیم با نگاه ویژه به مناطق کم برخوردار سرعت پروژه‌ها را افزایش دهند تا شاهد رونق و توسعه در شهر باشیم.
    

   تعداد بازدید: 38
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2582    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,692
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد