• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 50
   کد: 216242
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷
   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   برنامه‌ریزی ویژه برای ارتقاء امکانات ورزشی در حاشیه شهر

   رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: متاسفانه با وجود حجم بالای این استعدادهای ورزشی در این مناطق مشهد، امکانات کمی برای آنها وجود دارد؛ به همین دلیل شورای شهر و شهرداری مشهد در دوره ششم، برنامه‌‌ریزی ویژه‌ای برای افزایش و ایجاد امکانات به ویژه در حوزه ورزش در این مناطق دارد.
   برنامه‌ریزی ویژه برای ارتقاء امکانات ورزشی در حاشیه شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، سیدحسین علوی‌مقدم، رئیس کمیسیون ویژه ورزش و جوانان شورای شهر مشهد از باشگاه های ورزشی حاشیه شهر مشهد بازدید و در محل تمرینات ملی پوش مشهدی بدنسازی و پرورش اندام نیز حضور پیدا کرد.

   علوی مقدم به همراه سروش پورآزاد، رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی، از تعدادی باشگاه‌های ورزشی محله شهید آوینی مشهد (گلشهر) بازدید کرد و با بررسی نحوه فعالیت باشگاه‌ها و همچنین تعداد مربیان و اماکن ورزشی فعال در حاشیه شهر و مناطق کم برخوردار، در جریان کم و کیف فعالیت و علاقه‌مندی جوانان به رشته‌های مختلف ورزشی، به ویژه رشته بدنسازی و پرورش اندام قرار گرفت و در ادامه نیز در گفتگو با مدیران این باشگاه‌ها، مشکلات آنان را بررسی نمود.

   در ادامه این بازدید ، علوی مقدم در محل تمرینات مرتضی راستگو ملی پوش بدنسازی و پرورش اندام کشورمان که از اهالی محله شهید آوینی (گلشهر) است، حضور پیدا کرد و با وی به گفتگو پرداخت.

   مرتضی راستگو با بیان اینکه از روز یکشنبه در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور لبنان و در رشته فیزیک کلاسیک شرکت می‌کند، گفت: تلاش همه ورزشکاران این است که پرچم کشورمان را در عرصه های بین المللی به اهتزاز درآورند و در این بین از مسئولان می‌خواهم که به قهرمانان ملی توجه بیشتری داشته باشند؛ در برخی مناطق مشهد که امکانات کمی دارد، ورزشکاران با مشکلات زیادی روبرو هستند، اما آن قدر انگیزه دارند که بتوانند نتایج قابل قبولی بگیرند و امیدواریم با نگاه حمایتی مسئولان این انگیزه ها پر رنگتر شود.

   رئیس کمیسیون ویژه ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد نیز با اشاره به ضرورت حمایت از قهرمانان رشته‌های ورزشی به خصوص ورزشکارانی که از حاشیه شهر به سطوح بالا معرفی شده‌اند، گفت: پتانسیل و استعدادهای ورزشی فراوانی در محلات کم‌برخوردار مشهد وجود دارد اما متاسفانه به آنها کمتر توجه شده است.

   وی ادامه داد: متاسفانه با وجود حجم بالای این استعدادهای ورزشی در این مناطق مشهد، امکانات کمی برای آنها وجود دارد؛ به همین دلیل شورای شهر و شهرداری مشهد در دوره ششم، برنامه‌‌ریزی ویژه‌ای برای افزایش و ایجاد امکانات به ویژه در حوزه ورزش در این مناطق دارد.

   در ادامه سروش پورآزاد، رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان نیز از فعالیت باشگاه‌های بدنسازی و پرورش اندام در حاشیه شهر مشهد و خدماتی که بخش خصوصی در این حوزه برای سلامت و تندرستی مردم در این مناطق هزینه کرده‌اند، گزارشی ارائه داد و گفت: باشگاه های زیادی در رشته بدنسازی و پرورش اندام در سطح شهر مشهد وجود دارد که باعث می‌شود بسیاری از علاقه‌مندان به ورزش در بخش بانوان و آقایان، بخشی از وقت روزانه خود را در این اماکن ورزشی بگذرانند.

   وی ادامه داد: تشکیل کمیسیون ویژه ورزش و جوانان در شورای شهر مشهد یک اتفاق بسیار خوب است چرا که نشان می‌دهد شورای شهر به دنبال نگاه تخصصی و حمایت در حوزه ورزش می باشد و این موضوع می تواند به ارتقا ورزش مشهد نیز کمک کند.

   تعداد بازدید: 50
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2673    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,783
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد