• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 67
   کد: 216240
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷
   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   کرامت‌محوری؛ رسالت اصلی مدیریت شهری در مواجه با مردم/ عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی از سال آینده سرعت می‌گیرد

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: براساس شعار محوری شورای ششم، مشهدالرضا(ع)، جهان‌شهر برکت و کرامت، کرامت‌محوری، وظیفه اصلی مدیریت شهری در مواجه با مردم است؛ مردمی که ولی‌نعمت ما هستند.
   کرامت‌محوری؛ رسالت اصلی مدیریت شهری در مواجه با مردم/ عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی از سال آینده سرعت می‌گیرد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ایمان فرهمندی در نشست صمیمی با جمعی از ساکنان محله‌های سیدی، ایمان، قائم و دیگر محله‌های این محدوده، با بیان اینکه شورای ششم، شورایی مردم‌محور است، اظهارکرد: ما پیش از اینکه عضو شورای شهر باشیم، نماینده مردم و خادم آنها هستیم و این نمایندگی از سمت مجاوران بارگاه منور رضوی را برای خود تکلیف می‌دانیم.

   وی با اشاره به شعار مشهدالرضا(ع)؛ جهان‌شهر برکت و کرامت، گفت: کرامت‌محوری، وظیفه اصلی مدیریت شهری در مواجه با مردم است؛ مردمی که ولی‌نعمت ما هستند.

   فرهمندی با بیان اینکه براساس همین نگاه و رویکرد، پروژه‌های 10 میلیاردتومانی پیش‌ران توسعه در دستورکار شورای شهر قرار گرفت و به تصویب رسید، افزود: 10 میلیاردتومان با توجه به عقب‌ماندگی‌های تاریخی که در برخی از پهنه‌های شهر داریم، عدد زیادی نیست.

   رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تصریح کرد: در عین‌حال با این مصوبه سعی کردیم شیب خدمات را به سمت حاشیه شهر ببریم تا نیازهای اولیه در محلات هدف بازآفرینی و حاشیه شهر تامین شود.

   فرهمندی با بیان اینکه پروژه‌های پیش‌ران توسعه در سال‌های آینده هم در دستورکار مدیریت شهری قرار خواهد داشت، گفت: خوشبختانه برخی از محلات، از شورای اجتماعی محله و دفاتر تسهیلگری فعالی برخوردارند که این مهم فرصت بسیار خوبی برای پیگیری مطالبات مردمی است.

   وی تصریح کرد: با وجود شرایط سخت مالی پیش‌آمده برای مدیریت شهری که البته با سختی درحال تامین منابع هستیم و تاکنون قدم‌های خوبی هم برداشته شده است، پروژه‌های ده‌میلیاردی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام، اولویت‌های مدیریت شهری است.

   فرهمندی گفت: از ابتدای سال آینده پروژه‌های عمرانی با سرعت بیشتری و با الگوی اولویت‌بندی متفاوتی فعال می‌شوند؛ مناطقی که خدمات کمتری طی سال‌های اخیر گرفته‌اند، در اولویت مدیریت شهری خواهند بود.

   تعداد بازدید: 67
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2689    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,799
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد