• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 50
   کد: 216193
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   با خط‌کش‌های فعلی، مشکلات حاشیه شهر مشهدمقدس حل نخواهد شد

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: باوجود خط کشی‌های فعلی، مشکلات و مسائل حاشیه شهر حل نخواهد شد و به تغییراتی در حوزه قوانین و مقررات برای تسهیل امور نیاز داریم.
   با خط‌کش‌های فعلی، مشکلات حاشیه شهر مشهدمقدس حل نخواهد شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن موحدیان با بیان اینکه شورای ششم شهر مشهد 3 راهکار اصلی برای حل مسائل و مشکلات حاشیه شهر را دنبال می‌کند، اظهارکرد: اولین راهکار حل مشکلات حاشیه شهر مشهد، بسترسازی‌های محیطی است؛ این کار باید به صورت فراگیر و پایدار و به نحوی که کرامت انسانی، سلامت روحی و جسمی و همچنین امنیت مردم این مناطق محفوظ باشد، انجام شود.

   موحدیان ادامه داد: دومین راهکار، بحث پیشگیری از ساخت‌و‌سازهای غیرمجاز در حاشیه شهر است؛ این مسئله نیز باید با جدیت و همراه با مشارکت شهروندان پیگیری شود.

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: باید قبول کنیم که افرادی در حاشیه شهر مشهدمقدس، از نظر درآمدی و تمکن مالی شرایط خانه‌دار شدن را ندارند.

   موحدیان افزود: قوانین حوزه حد تفکیک، زیربناها و... را باید به نحوی سوق دهیم تا این عزیزان نیز از مسکن شخصی بهره‌مند شوند؛ ما معتقدیم که باوجود خط کش‌های فعلی مشکلات و مسائل حاشیه شهر حل نخواهد شد و به تغییراتی در حوزه قوانین و مقررات برای تسهیل امور نیاز داریم.

   تعداد بازدید: 50
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 995    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,418
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد