• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 63
   کد: 216146
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خبرداد؛

   چتر حمایت شهرداری بر سر خانواده 4قلو‌های مشهدی/ کارمندان شهرداری تحت پوشش بیمه بیماری‌های صعب‌العلاج قرار گرفتند

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: اعضای خانواده کارگر خدمات‌شهری شهرداری مشهد که اخیرا دارای فرزندان 4 قلو شده، به صورت رایگان تحت پوشش بیمه تکمیل درمان قرار می‌گیرند و تمام هزینه‌‌های بیمارستان نیز توسط شهرداری پرداخت شده است.
   چتر حمایت شهرداری بر سر خانواده 4قلو‌های مشهدی/ کارمندان شهرداری تحت پوشش بیمه بیماری‌های صعب‌العلاج قرار گرفتند

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، فاطمه سلیمی، با اشاره به برگزاری اولین جلسه هیات امناء مراکز پزشکی شهرداری مشهد، اظهارکرد: در این جلسه دستورکارهای مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت که یکی از مهمترین آنها، پوشش خدمات بیمه‌ای برای کارکنان شهرداری است که به بیماری‌های صعب‌العلاج گرفتار هستند.

   وی با بیان اینکه رویکرد شورای ششم، رویکردی حمایتی نسبت به بدنه نیروی انسانی مدیریت شهری است، گفت: برهمین اساس، تمامی کارمندان شهرداری، بدون پرداخت هیچگونه هزینه مازادی، تحت پوشش بیمه‌ای بیماران صعب‌العلاج قرار می‌گیرند.

   سلیمی افزود: این چتر حمایتی شامل افراد مبتلا به انواع سرطان‌ها، نقص ایمنی اولیه یا اکتسابی، پیوند عضو، بیماران مبتلا به دیابت و هپاتیت B و C، معلولیت ذهنی با ضریب هوشی زیر 50 درصد و ... می‌شود.

   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس تصریح کرد: تا سال گذشته 2700 نفر از همکاران رسمی، پیمانی، مستخدم موقت و مدیریت پیمان(تامین نیرو)، عضو صندوق سلامت شهرداری مشهد بوده‌اند که امسال این تعداد با توجه به حذف صندوق سلامت و اضافه شدن این دستورالعمل به 23 هزار و 418 نفر ارتقاء یافته است.

   سلیمی با بیان اینکه تلاش اصلی ما این است که با استفاده از تمام ظرفیت‌ها، امکاناتی را فراهم آوریم تا حداقل پرداختی از سوی بیماران را داشته باشیم، خاطرنشان کرد: تمامی هزینه های این دستورالعمل با تصویب شورای ششم و هیات امنای مراکز پزشکی از سوی شهرداری مشهد پرداخت خواهد شد.

   وی در ادامه اشاره‌ای هم به کارگر خدمات شهری شهرداری مشهد داشت که با لطف و عنایت خداوند متعال، صاحب فرزندان 4قلو شده است و گفت: با تصمیم اتخاذ شده، تمام هزینه‌های بیمارستان که حدود 750 میلیون ریال بوده را شهرداری پرداخت خواهد نمود.

   سلیمی افزود: تمامی اعضای این خانواده 6 نفره نیز به مدت 3 سال، به صورت رایگان، تحت پوشش بیمه تکمیل درمان قرار گرفته‌اند.

   تعداد بازدید: 63
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 811    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,234
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد