• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 64
   کد: 216128
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در آغاز یازدهمین جلسه علنی شورا مطرح کرد؛

   خیز پیک ششم کرونا در سایه عادی‌انگاری عمومی

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: عادی‌انگاری و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، شرایط نامناسبی را رقم زده و زمزمه‌های اولیه خیز پیک ششم کرونا در مشهد شنیده می‌شود که امیدواریم مردم حساسیت بیشتری داشته باشند.
   خیز پیک ششم کرونا در سایه ساده‌انگاری عمومی

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مهدی ناصحی در آغاز یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بزرگ انقلاب اسلامی، اشاره‌ای به هشتم آبان‌ماه، روز بسیج دانش‌آموزی و شهادت حسین فهمیده داشت و اظهارکرد: در این روز شاعر انقلابی و متعهد ایران اسلامی، قیصر امین‌پور هم دار فانی را وداع گفت که یاد و خاطره‌اش را گرامی می‌داریم.

   وی در ادامه با اشاره به پیش‌رو بودن 13 آبان‌ماه، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است، گفت: به حق، بنا به فرموده امام‌خمینی(ره)، این اقدام «انقلاب دوم» نام گرفت و فصل جدیدی در روابط میان مستکبرین و مستعضفان ایجاد کرد.

   نایب رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه آثار این اقدام و تسخیر لانه جاسوسی تا به امروز دیده می‌شود، تصریح کرد: ملت‌های بزرگ مسلمان و مستضعف در دنیا با تکیه بر این حرکت ارزشمند، استکبارستیزی را دنبال می‌کنند.

   14 آبان‌ماه، روز فرهنگ عمومی دیگر مناسبتی بود که ناصحی در این جلسه به آن اشاره کرد و افزود: امیدواریم با هماهنگی بین‌بخشی و تعامل بین دستگاه‌های ذی‌ربط در این حوزه، به‌ویژه شهرداری به‌عنوان پایه این اقدامات، شاهد ساماندهی فعالیت‌های فرهنگی در حوزه شهر مشهد باشیم.

   ناصحی در ادامه صحبت‌های خود با بیان اینکه زمزمه‌های اولیه خیز پیک ششم کرونا در مشهد شنیده می‌شود، گفت: این شرایط بخاطر ساده‌انگاری و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی است که شرایط نامناسبی را رقم زده و امیدواریم حساسیت عمومی را دوباره شاهد باشیم.

   تعداد بازدید: 64
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 989    بازدید کنندگان دیروز: 2073    کل بازدید ها : 7,344,412
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد