• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 79
   کد: 216120
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰
   لبیک شورای ششم به منویات مقام معظم رهبری؛

   17 معبر شهری مشهدمقدس به نام مبارک شهدا مزین شد

   با توجه به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری و براساس رای اعضای شورای اسلامی شهر، 17 معبر شهری مشهدمقدس به نام مبارک شهداء مزین شد.
   17 معبر شهری مشهدمقدس به نام مبارک شهدا مزین شد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌‎رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حجت‌الاسلام حسن منصوریان با بیان اینکه مشهدمقدس در بحث نامگذاری خیابان‌ها و معابر شهری به نام شریف شهداء، جایگاه بسیار خوبی دارد و از لحاظ آماری پیشتاز هستیم، اظهارکرد: پس از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در باب نامگذاری معابر به نام مبارک شهداء، قرار شده تا در جلسات علنی دستورکاری با این محوریت داشته باشیم.

   وی افزود: خطاب رهبری درخصوص نامگذاری معابر، شوراهای اسلامی شهر بوده که نشان از تسلط ایشان نسبت به رسالت و وظایف دستگاه‌‎های مختلف است.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس با بیان اینکه در این شهر 11 هزار شهید والامقام داریم، گفت: از مجموع 42 هزار معبر اصلی و فرعی و میدان موجود در سطح شهر، 85 درصد آنها به نام مبارک شهید مزین شده که وضعیت مطلوبی است.

   حجت‌الاسلام منصوریان خاطرنشان کرد: اولویت نامگذاری معابر، محل تولد شهید بزرگوار، علقه و علاقه وی و یا محل سکونت پدر و مادر شهید بوده است.

   وی با بیان اینکه براساس منویات اخیر مقام معظم رهبری و تاکید ایشان به نامگذاری معابر به نام مبارک شهدا، 17 معبر دیگر شهری مشهد براساس رای اعضاء شورا، در مناطق مختلف شهرداری، امروز به نام شهیدان نامگذاری شد، گفت: امیدواریم با تکیه بر این اقدامات بتوانیم از فضای معنوی و فضایل شهدا بهره‌گیری کنیم.

   تعداد بازدید: 79
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 2600    بازدید کنندگان دیروز: 3490    کل بازدید ها : 7,303,710
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد