• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 96
   کد: 216045
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   خانواده‌ها؛ بی‌بهره‌ از پارک‌های سطح شهر

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: بسیاری از خانواده‌های مشهدی از پارک‌های سطح شهر استفاده نمی‌کنند چراکه از وضعیت حاکم بر آنها ناراضی هستند؛ مطالعاتی باید انجام شود تا فضا را به نفع مردم تغییر دهیم.
   خانواده‌ها؛ بی‌بهره‌ از پارک‌های سطح شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، به صورت مشترک با کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست به منظور بررسی و گفتگو پیرامون پیوست فرهنگی اجتماعی بوستان های سطح شهر برگزار شد.

   حجت‌الاسلام حسن منصوریان، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس در این جلسه با بیان اینکه بنای طراحی پارک‌های سطح شهر، انسان‌محور است و نه خانواده‌محور، اظهارکرد: متاسفانه مبانی مذهبی و دینی در مطالعات مشاوران فضاهای سبز و پارک‌های ما کم‌رنگ است.

   وی با بیان اینکه مبانی طراحی پارک‌ها معطوف به ایجاد آرامش و آسایش زیست بومی نیست، گفت: در طراحی‌ها باید اقتضائات مشهدالرضا(ع) و یک شهر مذهبی خانواده‌محور دیده شود.

   رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خاطرنشان کرد: مدل و الگوی مشهدمقدس برگرفته از آسایش و امنیت زنان و دختران این شهر است و آن‌ها را باید در اولویت اداره پارک‌ها قرار دهیم.

   حجت‌الاسلام منصوریان افزود: طراحان پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر باید در عین توجه به تامین بودجه‌ها، پتانسیل‌های فرهنگی را هم مدنظر قرار دهند.

   وی تصریح کرد: بسیاری از خانواده‌های مشهدی از پارک‌های سطح شهر استفاده نمی‌کنند چراکه از وضعیت حاکم بر آنها ناراضی هستند؛ مطالعاتی باید انجام شود تا فضا را به نفع مردم تغییر دهیم.

   تعداد بازدید: 96
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 621    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,953
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد