• پنج شنبه،11 آذر 1400
 • ورود
   
  • بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 68
   کد: 215997
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس تصریح کرد؛

   مسائل پروژه‌های سرمایه‌گذاری یکبار برای همیشه احصاء می‌شود

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس گفت: در کمیته رفع موانع، مسائل و مشکلات پروژه‌های سرمایه‌گذاری، احصاء و یک بار برای همیشه تعیین تکلیف خواهد شد.
   مسائل پروژه‌های سرمایه‌گذاری یکبار برای همیشه احصاء می‌شود

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجید دبیریان با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های شورای شهر در این دوره، موضوع سرمایه‌گذاری است، اظهارکرد: پروژه‌های متعددی در نقاطع مختلف سطح شهر داریم که عملیات اجرایی آنها به دلایل مختلف متوقف شده و بلاتکلیف مانده‌اند.

   وی افزود: برهمین اساس، جلسه‌ای با شهردار مشهد برگزار کردیم تا تشکیل کمیته رفع موانع را در دستورکار خود قرار دهد و لایحه آن را به شورای شهر ارائه نماید.

   دبیریان با بیان اینکه حل‌وفصل مسائل و مشکلات این پروژه‌ها نیازمند تصمیم‌گیری فراتر از یک واحد و معاونت و مرجع مشخص در شهرداری است، گفت: در کمیته رفع موانع، مسائل مربوط به تک‌تک پروژه‌های سرمایه‌گذاری معطل مانده و بلاتکلیف را از ابعاد مختلف مورد به مورد بررسی خواهیم کرد.

   رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهدمقدس تصریح کرد: مراجع نظارتی هرگونه نظر و نکته‌ای که در این خصوص دارند را باید مطرح نمایند تا یک بار برای همیشه مسائل و مشکلات پروژه‌ها حل‌وفصل شود.

   دبیریان گفت: درصورتیکه این موانع و مشکلات از سرراه سرمایه‌گذار برداشته شود، سرمایه‌گذار متوجه حسن نیت شورای شهر و مدیریت شهری نسبت به حوزه سرمایه‌گذاری می‌شود چراکه بنای ما پهن کردن فرش قرمز برای آنهاست.

   وی افزود: این موضوع مقدمه‌ای برای جمع‌بندی همه جوانب و مشکلات پروژه‌ها می‌شود و در آینده نیز پروژه‌های جدید با مسائل مشابه مواجه نخواهند شد.

   دبیریان تصریح کرد: سرمایه‌گذاران باید بدانند که اگر در موعد مقرر به تعهدات خود عمل کنند، از جانب شهرداری هیچ مشکل و مانعی سر راه آنها ایجاد نمی‌شود و حداکثر کمک و مساعدت را خواهیم داشت.

   تعداد بازدید: 68
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 357    بازدید کنندگان دیروز: 2837    کل بازدید ها : 7,132,518
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد