• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 85
   کد: 215996
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس مطرح کرد؛

   پارک‌های سطح شهر؛ نیازمند مدیریت واحد

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: رویدادها و برنامه‌های فرهنگی در بوستان‌‎های سطح شهر کمرنگ بوده و امیدواریم هرچه زودتر به سمت مدیریت واحد در پارک‌ها پیش برویم و خواسته‌های شورای شهر را از طریق این نوع مدیریت عملی کنیم.
   ضرورت مدیریت یکپارچه بوستان‌های شهر

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، حسن کریمدادی با بیان اینکه از ابتدای فعالیت شورای ششم تاکنون به‌عنوان رئیس کمیسیون خدمات‌شهری و محیط‌زیست شورای شهر بازدیدهای مختلفی از پارک‌های سطح شهر در مناطق مختلف داشته‌ است، اظهارکرد: براساس رسالت نظارتی شورا، نقاط ضعف و قوت عملکردی مدیریت شهری را احصاء کرده‌ایم.

   وی افزود: متاسفانه در حوزه فرهنگی، شاهد اقدامات شایسته و درخوری در پارک‌های سطح شهر نیستیم و از این فرصت و بستر شکل گرفته، آن‌گونه که باید استفاده نمی‌شود.

   کریمدادی از نشست با حجت‌الاسلام منصوریان، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد به منظور بررسی و رفع این مسئله خبرداد و گفت: یکی از علل اصلی کمرنگ بودن فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی در بوستان‌های مشهد، فقدان و نبود مدیریت واحد در پارک‌هاست.

   رئیس کمیسیون خدمات‌شهری، بهداشت، سلامت و محیط‌زیست شورای شهر مشهدمقدس با بیان اینکه درحال حاضر معاونت خدمات شهری و سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد متولی اداره پارک‌ها هستند، تصریح کرد: اصل کار اعم از نگهداری، نظافت، رفت‌وروب و آبیاری فضای سبز و ... برعهده معاونت خدمات‌شهری بوده و برگزاری رویدادها و مناسبت‌های فرهنگی و نماز و ... با سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری.

   کریمدادی گفت: حوزه فرهنگی به دلیل مشغله‌های فراوان قادر به مدیریت امور فرهنگی در پارک‌ها نیست و لذا پیشنهاد می‌دهیم که مدیریت واحد در پارک‌ها شکل گیرد.

   وی خاطرنشان کرد: امیدواریم هرچه زودتر به سمت مدیریت واحد در پارک‌ها پیش برویم و خواسته‌های شورای شهر را از طریق این نوع مدیریت عملی کنیم.

   تعداد بازدید: 85
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 475    بازدید کنندگان دیروز: 2389    کل بازدید ها : 7,314,807
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد