• بخش های خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 55
   کد: 215971
   تاریخ انتشار:
   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
   رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهدمقدس در مراسم افتتاحیه مراکز واکسیناسیون در ایستگاه‌های مترو مطرح کرد؛

   مشهدالرضا(ع)؛ مبتکر روش‌های بی‌نظیر در عرصه مقابله با کرونا

   رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: مشهدالرضا(ع)، براساس سیاست‌گذاری‌های شورای شهر و پشتیبانی‌های شهرداری، به پایلوت روش‌های جدید مقابله با ویروس کرونا و واکسیناسیون در کشور مبدل شده است.
   مشهدالرضا(ع)؛ مبتکر روش‌های بی‌نظیر در عرصه مقابله با کرونا

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، هاشم دائمی در مراسم افتتاح مراکز واکسیناسیون در ایستگاه‌های قطارشهری اظهارکرد: براساس منویات مقام معظم رهبری و تاکید پیوسته ایشان در بحث سلامت جامعه و مبارزه با ویروس منحوس کرونا، شورای ششم شهر مشهدمقدس مبارزه با این ویروس و ارتقاء سطح امنیت سلامت مردم را به‌عنوان یکی از اولویت‌های جدی خود در دستورکار قرار داده است.

   وی افزود: با همکاری شهردار انقلابی مشهدمقدس، اقدامات اثرگذار و شایسته‌ای در این راستا انجام شده که در اولین اقدام، نمایشگاه بین‌المللی، به‌عنوان بزرگترین مرکز واکسیناسیون، خدمات‌رسانی و واکسیناسیون شهروندان را آغاز کرد و پس از آن شاهد شکل‌گیری و اجرای اقدامات مشابه در سایر شهرهای کشور بودیم.

   دائمی با بیان اینکه مشهدالرضا(ع) به سبب وجود بارگاه منور رضوی در بحث مقابله با ویروس کرونا و واکسیناسیون پیشتاز و پیشگام بوده است، گفت: تجهیز 10 دستگاه اتوبوس به منظور ارائه خدمات واکسیناسیون، ابتکار عمل ارزنده‌ای از مدیریت شهری مشهد بود که پهنه گسترده‌ای از شهر را تحت پوشش قرار داد.

   وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این اقدامات، ارائه خدمات واکسیناسیون در ایستگاه‌های قطارشهری را هم با پیشنهاد شورای شهر و پشتیبانی شهرداری شاهد هستیم که در کشور بی‌نظیر بوده و مشهد پایلوت اجرای این طرح است.

   رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر مشهدمقدس گفت: بسیار خرسندیم که با ارائه گسترده خدمات واکسیناسیون در نمایشگاه بین‌المللی مشهد، آمار فوتی‌ها و مبتلایان به کرونا در استان و مشهدمقدس کاهش چشمگیر 35 درصدی داشته است.

   دائمی با بیان اینکه غفلت برخی از مردم نسبت به امر واکسیناسیون سبب شده تا در شرف وارد شدن به پیک ششم کرونا باشیم، اظهارکرد: واکسیناسیون در ایستگاه‌های قطارشهری به منظور تسهیل دسترسی عموم شهروندان به واکسن کرونا آغاز شد تا مردم بدانند نسبت به سلامت و آرامش روحی، روانی و جسمی آنها دغدغه‌مند هستیم و باید به شهری ایمن و پایدار حرکت کنیم.
    

   تعداد بازدید: 55
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
 •     بازدید کنندگان امروز : 4095    بازدید کنندگان دیروز: 2849    کل بازدید ها : 7,123,206
 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
  تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط شورای اسلامی شهر مشهد انجام میگردد.
  طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد